
151,9 RON
Corp de iluminat LED pentru mobilier Ledvance POWER BATTEN LED/24W/230V 4000K
Tip LED
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED fluorescent. Luminozitatea poate fi reglată în 3 pași cu întrerupătorul de perete.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 110 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 1600 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Hol |
| Series | LUXEMBURG HiLite |
| Producător | HiLite |

Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
- lampă clasică
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită

Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Carusele
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Instalație, pentru exterior, cu alimentare electrică
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc

Suspendată
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

Seturi de
În stocLivrare gratuită

Magnetică, cu agățătoare, din plastic
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită