
Set 2x LED bec Philips Hue WHITE P45 E14/5,5W/230V 2700K dimabil
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
LED-uri SunLike cu un conținut redus de lumină albastră. Bec conceput pentru a crește concentrarea, eficiența și vigilența pe timpul zilei. Îmbunătățește ritmul și calitatea somnului. Datorită unui tratament special al suprafeței, elimină bacteriile și mirosurile neplăcute. Inofensiv pentru organismele vii. Temperatura de culoare reglabilă între 2200K și 5000K. Comparativ cu produsele LED obișnuite, componenta albastră (dăunătoare) a spectrului de culoare este semnificativ redusă. Funcție de ritm biologic, adică atunci când este activată, temperatura de culoare (2200 – 5000K) și intensitatea luminoasă se modifică automat pe parcursul zilei, adaptându-se biorytmului corpului uman. Aceste valori pot fi ajustate manual, la fel ca și intervalele orare pentru modificări. De asemenea, se poate seta dacă modificările să fie treptate sau bruște. Nu conține mercur. Controlabilă prin aplicația LEDVANCE SMART+ WiFi App, pe care o puteți descărca gratuit pe telefonul sau tableta inteligentă. Suport pentru control vocal - prin funcțiile Amazon Alexa sau Google Home. Becul beneficiază de o garanție extinsă de 5 ani. Cod QR pentru descărcarea aplicației disponibil în galerie. Materialele informative în rezoluție completă le găsiți aici.
| Colorate | Da |
|---|---|
| Tip soclu | E27 |
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Tip | Bec LED /Becuri antibacteriene |
| Formă | Glob |
| Soclu | E27 |
| Tip de bec | A40 |
| Puterea de intrare a sursei | 9 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Temperatură de culoare | 2200-5000 K |
| Flux luminos total | 750 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 95 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 25000 h |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Tensiune | 230 V |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Funcție | Tehnologie LED/Iluminat inteligent/Control prin telefon |
| Series | SUN@HOME Ledvance |
| Producător | Ledvance |

ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E14
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu MR16, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, reflector, soclu GU10
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, colorat, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stoc
ECOlogic, RGB, soclu E27
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Robot
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Electrice
În stoc