
SET 6x Bec LED Philips A60 E27/13W/230V 2700K
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Philips pe care îl avem în stoc la prețul de 79.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip soclu | E27 |
|---|---|
| Culoarea luminii | Alb cald (2800 - 3300K) |
| Tip bec | LED |
| Ecologic | Da |
| Model bec | Glob |
| Culoare | Alb |
| Lățime | Lăţime |
| Tip | Bec filament/Bec LED |
| Stil | Vintage |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Glob |
| Soclu | E27 |
| Tip de bec | A60 |
| Puterea de intrare a sursei | 9 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 75 W |
| Temperatură de culoare | 2700 K |
| Flux luminos total | 1055 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 3 |
| Tensiune | 230 V |
| Perioadă de garanție | 24 luni |
| Series | ZELENÉ ŽÁROVKY Philips |
| Producător | Philips |

ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E14, - LED
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, RGB, colorat
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stoc
ECOlogic, soclu E27, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, cu dimming
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită

De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită