

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător Philips pe care îl avem în stoc la prețul de 33.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Stil | Altele |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 400 lm |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 30 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4,5 W |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Series | FLOAT Philips |
| Producător | Philips |

Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, cu finisaj din crom
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, cu finisaj din crom
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern, din metal
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită

Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită

De perete, de metal
În stocLivrare gratuită