


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Spot de iluminat direcționabil în culoarea crom mat. Sursa (LED) este inclusă în pachet.
| Tipul de bec recomandat | LED |
|---|---|
| Finisaj de suprafață | Crom |
| Putere | 230V |
| Tip | Aplicate |
| Material | Metal |
| Culoare | Gri |
| Flux luminos total | 260 lm |
| Puterea de intrare a sursei | 4 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 4 W |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Tensiune | 230 V |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Echivalent cu un bec convențional | 20 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 4 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Series | COUNTY Philips |
| Producător | Philips |

Aplicat, în stil modern, în stil scandinav
În stoc
Aplicat, orientabil, - bec tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, de 230V, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
În stil modern
În stocAplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stoc
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, de 230V
În stoc
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stoc
Aplicat, în stil modern
În stoc
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Aplicat, orientabil
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, cu finisaj din crom, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, de 230V
În stoc
Aplicat, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Aplicat, - bec tip LED, de 230V
În stocLivrare gratuită
- bec tip LED, încastrat, de 230V
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
