

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii.
| Culoarea luminii | Caldă |
|---|---|
| Echivalent cu un bec convențional | 90 W |
| Flux luminos total | 1300 lm |
| Stil | Altele |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Adâncimea de încastrare | 47 mm |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Orificiu de montare | 125x125 mm |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Tensiune | 230 V |
| Formă | Pătrat |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Puterea de intrare a sursei | 12,5 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12,5 W |
| Unghiul fasciculului luminos | 100 ° |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12,5 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Series | MESON Philips |
| Producător | Philips |

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită


Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stoc



Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stoc
Din plastic, lăţime, înălţime
În stoc

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită





Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Înălţime, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită