

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită pentru iluminatul camerei de zi și al dormitorului. Luminozitatea produsului poate fi reglată cu ajutorul unui întrerupător clasic de perete. Interval de reglare a luminozității: 20-50-100%. Funcție de memorie. Temperatura luminii: 3.000 K. Produsul este prevăzut cu o sursă LED economică încorporată.
| Grad de protecție ip | IP20 |
|---|---|
| Stil | Altele |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 18 W |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18 W |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Formă | Rotund |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Echivalent cu un bec convențional | 90 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1300 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Tip | Plafonieră |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | GWENDOLIN Globo, UP WHITE Globo |
| Producător | Globo |

Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stoc

Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stoc
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stoc

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită



Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc



Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal, din carton, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc

Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Înălţime, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De perete, cu iluminare
În stocLivrare gratuită