
Plafonieră LED Ecolite WYB280-CCT/18W/BI DISK LED/18W/230V IP44 alb
Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră cu aspect simplu. Potrivită pentru iluminarea unei camere de zi sau a unui dormitor. Poate fi controlată prin Wi-Fi și dispozitive mobile cu aplicația TuyaSmart (disponibilă Android și iOS). Produsul este compatibil cu asistenții personali inteligenți Amazon Alexa și Google Assistant. Este inclusă o telecomandă. O telecomandă poate controla mai multe corpuri de iluminat (corpul de iluminat poate fi controlat cu mai multe telecomenzi). Produsul are funcție de reglare continuă a intensității, de schimbare a culorii luminii, lumină de veghe și funcție de memorie. Temperatura luminii: 2.700-6.500 K. Sursă de lumină LED economică încorporată.
| Grad de protecție ip | IP20 |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 48 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 48 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 390 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Flux luminos total | 5600 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Tip | Plafonieră |
| Stil | Altele |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Control prin telefon |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Formă | Pătrat |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 48 W |
| Series | OPAL Nedes |
| Producător | NEDES |

Din plastic, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stoc
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stoc
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită




Înălţime, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită




Cu lumină caldă
În stoc
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stoc
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stoc
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Înălţime, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc