
Brilagi - Lampă de birou FOCUS 1xE27/40W/230V, gri
De masă
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat inteligent de tavan cu tehnologie LED. La prima pornire, corpul de iluminat doar clipoceste - nu luminează. Pentru funcționarea completă și controlul său, este necesar să fie conectat la Wi-Fi. Fără această conexiune, corpul de iluminat nu va funcționa. Design elegant și simplu. Chiar și de la distanță, vă ajută să creați iluminatul ideal, adaptat situației curente. Reglarea intensității luminoase și a temperaturii de culoare, de la nuanțe calde relaxante, prin cele naturale, până la tonuri reci de alb, sau setarea modurilor de iluminare personalizate. Control prin aplicația Immax NEO PRO (compatibilă cu iOS și Android). Conectare simplă cu aplicația - conectați dispozitivul la rețeaua dumneavoastră Wi-Fi. Compatibil și cu asistenți vocali precum Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant, TUYA, LIDL. Tehnologia LED vă economisește până la 80% din costurile cu energia. Controlați produsele Immax Neo cu întrerupătoare inteligente - oferta noastră este disponibilă AICI. Telecomanda este inclusă în pachet. Pentru a putea folosi telecomanda la controlul corpului de iluminat, este necesar să adăugați mai întâi corpul în aplicația Immax NEO PRO! Mai multe informații găsiți în manual. Descărcați aplicația Immax NEO și controlați-vă casa inteligentă prin voce, telefon mobil, tabletă sau telecomandă. Controlul este asigurat de o aplicație mobilă de ultimă generație. Immax NEO funcționează pe platforma globală Tuya, care integrează toate dispozitivele într-un singur sistem controlabil. Pe lângă iluminat și numeroase elemente ale casei inteligente, poate gestiona și sisteme de securitate precum alarme, camere și diverse senzori de siguranță. Aplicația suportă limba pe care o utilizați în mod obișnuit pe telefonul dumneavoastră.
| Tip | De tavan |
|---|---|
| Lățime | Lăţime |
| Culoare | Albastru |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 185 W |
| Flux luminos total | 2700 lm |
| Stil | Altele |
| Series | SMART GALAXY BPS Koncept, VELVET Brilagi, SMART GALAXY TUYA BPS Koncept, GALAXY BPS Koncept |
| Producător | BPS Koncept |

De masă
În stocLivrare gratuită
De perete, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
De masă
În stoc
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan, de veghe, lăţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De masă, de veghe
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită