






V-ați plictisit de aspectul husei uzate a taburetului dvs. vechi? Avem o soluție pentru dvs.! Cu husele noastre schimbați aspectul taburetului dvs. vechi într-o clipă. Husele de fabricație italiană sunt foarte extensibile în toate direcțiile și arată într-adevăr șic! Huse bielastice pentru tabureți au o structură plăcută și sunt fabricate din microfibră confortabilă și durabilă. Protejează perfect taburetul împotriva distrugerii de către copii sau animale de companie. Fabricate în Italia. Pot fi spălate la mașina de spălat rufe, la temperatura de 30 °C. Material: 100% poliester - microfibră, contur de cauciuc
| Lăţime: | 40 cm |
|---|
| Elastice | Da |
|---|---|
| Conținut ambalaj | 1 bucată de husă pentru taburet |
| Marca | GA.I.CO |
| Culoarea husei | Bordo/Caramizie |
| Tip canapea | Taburet |
| Colecția | GRAFITI |
| Lățime | 40 cm |
| Proprietăţi | Țesătură adaptabilă super elastică, material premium contra uzurii, imprimeu resitent în culori reactive, protecție de pete, praf, uzură și păr de animale, îmbrăcare ușoară, în câteva minute |
| Înălțime | 40 cm |
| Material | 100% poliester – microfibră, tratament elastic creponat |
| Tara originala | Europa |
| Certificat | OEKO-TEX Standard 100 |
| Producatorul | GA.I.CO |
| Producător | Gaico |

-elastice
Livrare în peste 1 zi


-elastice
Livrare în peste 1 zi

-elastice
Livrare în peste 1 zi

-elastice
Livrare în peste 1 zi

-elastice
Livrare în peste 1 zi


-elastice
Livrare în peste 1 zi

-elastice
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 zi


-elastice
Livrare în peste 1 zi



-elastice
Livrare în peste 1 zi




-elastice
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 zi


-elastice
Livrare în peste 1 zi

Set
Livrare în peste 1 zi
Matlasată, din micropluș, din fleece
Livrare în peste 1 zi
Din bumbac, cu motiv floral, cu motiv de toamnă
Livrare în peste 1 zi
-elastice
Livrare în peste 1 ziLivrare gratuită
Cu robinet, pentru apă și suc
Livrare în peste 1 zi
Din cauciuc, de exterior
Livrare în peste 1 zi
Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi

Pentru masă, pentru fereastră
Livrare în peste 1 zi
Din porțelan
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi
- husă de protecție
Livrare în peste 1 zi
Din plastic, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior
Livrare în peste 1 zi
Seturi, din bambus, suporturi farfurii și pahare pentru copii
Livrare în peste 1 zi

Din bumbac, set
Livrare în peste 1 zi
Decorativ, cu capac, rotund
Livrare în peste 1 zi