

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lumină de orientare LED cu detector de mișcare cu infraroșu. Lampa de noapte cu 2 diode LED SMD este independentă de priză și este alimentată cu baterii 3x AA (incluse în pachet). Lampa poate fi aprinsă și printr-o apăsare ușoară pe partea superioară a corpului de iluminat. 2 magneți și un cârlig pe partea din spate facilitează fixarea. Potrivită pentru amplasare în camera copiilor, hol, etc. Corpul de iluminat poate fi transportat oriunde cu ușurință. Unghi de detecție: 100°. Rază de acțiune: max. 3 m. Timp de iluminare: 20 s. Tip baterie: Mignon AA LR6. Timp total de funcționare este de 20 de ore cu baterii complet încărcate. Doar pentru utilizare în interior.
| Tip | De masă |
|---|---|
| De veghe | Da |
| Loc | Camera copiilor/Hol/Casa scării |
| Stil | Pentru copii/Altele |
| Funcție | Tehnologie LED/Pe baterii, incluse/Cu senzor |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Flux luminos total | 60 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 100 ° |
| Tensiune | 4,5 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Formă | Rotund |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Metodă de conectare | Cu alimentare pe baterii |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Series | LUNETTA Osram |
| Producător | Brennenstuhl |


De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De veghe
În stoc
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă

Disponibil în 2 e-shop-uri

De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De masă
În stoc

De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De masă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De veghe
În stoc
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită