
Plafonieră LED RENDE LED/19,5W/230V Eglo 900612
Istoricul prețurilor
- 27.05.2026 - 330 RON
- 19.02.2026 - 330 RON
- 26.03.2024 - 242 RON
- 15.01.2024 - 262 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Eglo pe care îl avem în stoc la prețul de 241.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu |
| Culoare | Alb |
| Ecologic | Da |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 19,5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 19,5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 160 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2300 lm |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 19,5 W |
| Series | FERENTINO Eglo, BATTISTONA Eglo, RENDE Eglo |
| Producător | Eglo |
Produse similare


Philips 32809/31/P3 - Plafonieră LED CANAVAL dimabilă LED/18W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Globo 41790-20 LETICIA LED/24W/230V d. 39 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Searchlight 83829-40WH - Plafonieră LED CLOUDS LED/24W/230V Ø 38,5 cm
Cu o sursă de iluminat
În stocLivrare gratuită
Solight WO739 - Plafonieră LED pentru exterior LED/30W/230V IP65
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Palnas 61000886 - Plafonieră LED MONY LED/26W/230V 3000K
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Searchlight 83829-30WH - Plafonieră LED CLOUDS, 16W, 230V, diam. 30 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ORBIS PARIS 2xE27/25W/230V crem Ledvance
Din sticlă, din metal, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED/22W ABIA 230V albă Paulmann 71021
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră HEXA 1xE27/60W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă OZZIET SCENE SWITCH LED/22W/230V 4000K Philips
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Rabalux - Plafonieră LED/24W/230V 2800-6000K IP44 albă
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED design circular Planet pl d40 alba
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă FALCON II LED/99W/230V Ø 60 cm albă + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Top Light Metal 40B RC - LED Plafonieră dimmabilă LED/51W/230V + Telecomandă alb
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Eglo 99344 - Plafonieră LED BENARIBA LED/22W/230V
Din sticlă, din metal, din plastic
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Ledvance ORBIS PARIS 1xE27/25W/230V crem
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Kanlux 18124 - Plafonieră LED FOGLER cu senzor de mișcare, 24W/230V, diam. 38 cm
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Duolla ROLLER LED/24W/230V d. 45 cm crem
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED STARRY SKY LED/12W/230V Briloner 3320-016
Din sticlă, din metal, din plastic
În stoc
LED Plafonieră GALAXY LED 24W 230V alb
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră pentru copii CLOUD 4xE27/15W/230V albă
Din metal, din plastic, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Ledvance ORBIS PARIS 1xE27/25W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafoniera design modern circular LED ROTUNDA
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Ledvance - Corp LED reglabil pentru montare sub mobilier cu senzor CABINET LED/8W/230V
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră ARENA 45 3xE27/60W/230V alb
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Steinel 079734 - Plafonier LED cu senzor RS 20 S LED/9,4W/230V IP44
Din plastic, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED RGB si telecomanda Chet 58cm
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Argon 6002 TONI 3xE27/15W/230V albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Argon 1865 - Plafonieră TABOR, 4x E27/15W/230V, 42x42 cm, albă
În stil modern, cu întrerupător, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 97879 - LED Plafonieră FRANIA-S LED/33,5W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Eglo 97882 - Plafonieră LED FRANIA-S, 14,6 W, 230 V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită