

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector de lucru modern. Număr de leduri: 40. Potrivit pentru iluminatul în aer liber pentru orice activitate. Protecție sporită. Utilizare practică.
| Ecologic | Da |
|---|---|
| Echivalent cu un bec convențional | 220 W |
| Flux luminos total | 3200 lm |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 40 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 5700 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP68 |
| Tip | Lămpi auto-moto |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 40 W |
| Loc | Grădină și alei/Garaj |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 40 W |
| Tensiune | 30 V |
| Series | SPOTLIGHT KT Trade, OSRAM KT Trade |
| Producător | KT Trade |

- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, lăţime
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită