






Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat solar practic. Decorațiune unică pentru grădină. Datorită intensității scăzute a luminii, acest produs are rol decorativ. Timp de iluminare: max. 8 ore. Baterie: 1 x AA Ni-Mh 200 mAh (inclusă). Temperatură de funcționare: de la -20 °C până la +70 °C.
| Tip | De sine stătătoare |
|---|---|
| Sortiment | Decorațiuni solare |
| Stil | Altele/Decorativ |
| Funcție | Tehnologie solară/Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,06 W |
| Puterea de intrare a sursei | 0,06 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Tensiune | 3 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,12 W |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Număr de becuri | 2 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Loc | Grădină și alei |
| Series | SOLAR Globo |
| Producător | Globo |

Statuete, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

Din ciment, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

Statuete, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

De sine stătătoare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Statuete, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

Fântâni, din plastic, de sine stătătoare
În stoc
Statuete, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

Statuete, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

Statuete, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

Statuete, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

Statuete, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

Statuete, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

Fântâni, de sine stătătoare, din ceramică
În stocLivrare gratuită
Statuete, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

Statuete, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior



Statuete, de sine stătătoare

Statuete, de sine stătătoare, din ceramică
În stocLivrare gratuită
Fântâni, de sine stătătoare, din ceramică
În stocLivrare gratuită
Statuete, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

Statuete, de sine stătătoare

De sine stătătoare, din metal
În stocLivrare gratuită
De sine stătătoare
În stocLivrare gratuită
Din ciment, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

Din ciment, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

Statuete, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

De sine stătătoare

60×500 cm, la metru, de exterior
În stocLivrare gratuită
Din ciment, de sine stătătoare, Termometre și barometre exterior

De sine stătătoare, din metal
În stocLivrare gratuită
Fântâni, din lemn, de sine stătătoare
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită