
Instalație LED solară Aigostar 102xLED/2x0,7m IP65 alb cald iederă
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Acest corp de iluminat solar este perfect pentru decorarea grădinii. Produsul are grad de protecție IP44, fiind protejat împotriva stropilor de apă. Datorită intensității reduse a luminii, acest produs are rol decorativ. Corpul de iluminat este alimentat de un panou solar. Timp de încărcare: 6 ore. Timp de iluminare: 6-8 ore. Acumulator: 1 x 1,2 V 600 mAh (inclus).
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Tip | Decorațiuni/Corp de iluminat solar |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 0,06 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Funcție | Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Tensiune | 1,2 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,06 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Capacitate | 200 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 8 h |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,06 W |
| Series | SOLAR Globo |
| Producător | Globo |

Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
De 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din metal, electrică, freestanding
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
Din cristal, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stoc
Electrică, de perete
În stoc
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Electrică
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, freestanding
În stoc
Freestanding
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete, ECOlogică
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stoc
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
Livrare în peste 2 zile
Electrică
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită

3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Robot
În stocLivrare gratuită
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc