
LED lanț solar cu 10 becuri
Sursă de alimentare solară
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat solar practic. Decorațiune unică pentru grădină. Datorită intensității scăzute a luminii, acest produs are rol decorativ. Timp de iluminare: max. 8 ore. Baterie: 1 x AA Ni-Mh 200 mAh (inclusă). Temperatură de funcționare: de la -20 °C până la +70 °C.
| Sursă de alimentare | Solară |
|---|---|
| Stil | Altele/Decorativ |
| Tip | Decorațiuni/Lampă de exterior/Corp de iluminat solar |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,06 W |
| Puterea de intrare a sursei | 0,06 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Funcție | Tehnologie solară/Întrerupător pe corpul produsului/Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Număr de becuri | 2 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Tensiune | 3 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,12 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Series | SOLAR Globo |
| Producător | Globo |

Sursă de alimentare solară
În stoc
Sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, de perete
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Din plastic, electrică
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Din metal, electrică, freestanding
În stoc
Electrică, de perete
În stocLivrare gratuită
Din cristal, electrică, de perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
Electrică, de 230V, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Benzi cu LED, electrică, din lemn
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, de perete
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară
În stoc
Electrică, din lemn, de 230V
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită
Electrică, de 230V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, electrică, de 230V
În stocLivrare gratuită
Sursă de alimentare solară, freestanding
În stocLivrare gratuită
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din plastic, electrică, freestanding
În stoc
Sursă de alimentare solară, de perete
În stoc
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu proiecție
În stoc
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
