
Proiector solar LED exterior 12W, 3,2V, 4000K, IP65
De 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat solar de perete cu tehnologie LED.Grad înalt de protecție IP65.Fabricat din material extrem de rezistent.Potrivit pentru iluminarea grădinii, aleilor, terasei.Lungimea cablului: 5 m.Alimentare: baterie litiu încorporată de 3,2V 10.000 mAh.Timp de încărcare la soare direct: 4 - 6 h.Timp de iluminare: 8 - 12 h.Setare timer prin telecomandă (inclusă în pachet).Funcții timer: 3 h, 5 h, 8 h.
| Putere | 12V |
|---|---|
| Solare | Da |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Capacitate | 10000 mAh |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 85 W |
| Temperatură de culoare | 6400 K |
| Flux luminos total | 1200 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 100 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Tensiune | 3,2 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Tip | Aplică solară/Proiector LED/Aplică de exterior |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Stil | Altele |
| Series | FLOODLIGHT V-Tac, SOLAR REFLECTOR V-Tac |
| Producător | V-Tac |

De 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din plastic
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
De 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
De perete, de 24V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stoc
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită