


Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector solar cu tehnologie LED. Potrivit pentru iluminarea grădinilor, aleilor de grădină și ușilor din față. Datorită tehnologiei solare practice, nu este necesară nicio conexiune electrică pentru instalare. În timpul zilei, bateria este încărcată de lumina soarelui cu ajutorul panoului solar. Poate fi utilizat cu ușurință cu ajutorul unei telecomenzi (inclusă). Produsul are funcție de luminozitate reglabilă, funcție ON/OFF, mod automat și temporizator. Funcție de temporizare: 3 ore, 5 ore, 8 ore. Temperatura luminii: 6.400 K. Fabricat din material foarte durabil. Raza de acțiune a telecomenzii: 8-15 m. Lungimea cablului: 3 m. Baterie: baterie cu litiu de 20.000 mAh 3,2 V (inclusă, ușor de înlocuit). Timp de încărcare: 4-6 ore. Timp de iluminare: max. 12 ore. Temperatură de funcționare: -20 °C până la +60 °C. Înălțimea de instalare recomandată: 4,5-5 m. Dimensiunile panoului solar: 39 x 34 cm. Grad de protecție ridicată IP65. Produsul include o sursă de lumină LED economică încorporată.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Solare | Da |
| Culoare | Negru |
| Stil | Altele |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie solară/Tehnologie LED |
| Număr de becuri | 1 |
| Echivalent cu un bec convențional | 180 W |
| Loc | Grădină și alei |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Temperatură de culoare | 6400 K |
| Culoarea luminii | Alb rece |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 30 W |
| Puterea de intrare a sursei | 30 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 30 W |
| Flux luminos total | 2600 lm |
| Capacitate | 20000 mAh |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Tensiune | 3,2 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Durata de viață a bateriei | 12 h |
| Formă | Dreptunghiular |
| Series | SOLAR REFLECTOR V-Tac, FLOODLIGHT V-Tac |
| Producător | V-Tac |

- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, din plastic, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
În stoc
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
De perete, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Suspendat, cu senzor mișcare, din plastic
În stoc
De perete, - montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
- montare sol
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol, cu senzor mișcare
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită