Recomandăm
Fotoliu de relaxare Culoare crem, MELISA
Dimensiuni 96×74×70 cm
Istoricul prețurilor
- 20.05.2026 - 1.142 RON
- 01.07.2025 - 1.142 RON
- 20.02.2025 - 1.088 RON
- 18.02.2025 - 1.318 RON
- 18.02.2025 - 1.088 RON
- 11.02.2025 - 1.092 RON
- 25.09.2024 - 1.177 RON
- 15.01.2024 - 1.227 RON
Descrierea produsului
Material Țesătură buclé: Crem Oțel cromat: Auriu Dimensiuni Lățime: 74 cm Adâncime șezut: 70 cm Înălțime: 96 cm Înălțime șezut: 46 cm Greutate susținută: 120 kg
Dimensiuni
| Lăţime: | 74 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 70 cm |
| Înălţime: | 96 cm |
Specificații
| Tip | Fotolii pentru TV |
|---|---|
| Material | Stofă |
| Stil | Modern |
| Tapiterie | Tesatura Textila |
| Cotiere | Cu cotiere |
| Model | Monocrom |
| Picioare | Metal |
| Extensibila | Fara extensie |
| Inaltime | 96 cm |
| Latime | 74 cm |
| Inaltime sezut | 46 cm |
| Adancime scaun | 70 cm |
| Forma | De relaxare |
Cele mai bune produse de la SCANDIshop.ro

Loc de joaca pentru copii de gradina NERF BATTLE FORT 4,45 x 1,84 m
200×100 cm
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Saltea cu arcuri impachetate individual si fibra de cosos COCO MAXI 20 cm 160x200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
20×160×200 cm, ortopedică, cu 7 zone de confort
În stoc
Masuta din bambus pentru laptop GION XL
56×90×34 cm, cu înălțime reglabilă, reglabile în înălțime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Sertar sub pat Culoare Alb, 150 cm
Tip sertar
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
IB Laursen Servetele de masa GRAND MA'S FLOWERS, 50 buc
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET roz pudra
46×55 cm, ergonomic, rotativ
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Canapea extensibila cu colt bilateral ZENA, gri deschis
73×200×141 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
În stoc
Canapea extensibila in forma de U SMART BOUCLE, crem, 303x140 cm
85×303×71 cm, extensibilă, în stil modern
Livrare în peste 3 săptămâni
Draperie OXFORD LIGHT 140x250 cm, gri inchis Agatat: Rejansa
101-200×201-300 cm, în stil modern, din poliester
În stoc
Saltea spuma DELUXE 120 x 200 cm Protectie saltea: Incluzine protectia de saltea
10×120×200 cm, cu 7 zone de confort, cu spumă PUR
În stoc
Grilaj Bariera pentru uSi / scAri Inaltimea barierei: 68 cm, Latimea barierei: 72 - 122 cm
Fabricate din lemn, fabricate din material textil
În stoc
Scaun de birou AVOLA VELVET gri deschis
Rotativ, cu roți din plastic, din stofă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Coltar extensibil de colt TAVERO SLIM, bej deschis, reversibil, 201x140 cm
86×201×140 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 5 săptămâni
Set 12 oua agatate SELMA ÄGG
În stoc
Canapea extensibila de colt CAVELO, verde inchis, reversibila
83×230×71 cm, extensibile, cu picioare
Livrare în peste 2 săptămâni
Perna decorativa pentru copii, RAINBOW 40x40 cm
40×40 cm, decorativă, rotundă
În stoc
Set patura anuala 140 x 200 cm cu perna 70 x 90 cm NOCTIS
În stoc
Canapea colt extensibila SMART COSARO bej, cu colt bilateral + 2 perne CADOU
83×230×140 cm, extensibile, pentru dormit zilnic
Disponibil în 2 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni




































