










Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileEste bine de știut: Capacitatea maximă de încărcare a fiecărui cârlig este de 2,27 kg.
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Stil | Modern |
| Produs în | CN |
| Material suplimentar | Lemn |
| Material specific | Oțel |
| Greutate | 0.45 kg |
| Înălțime | 9 cm |
| Lățime | 32 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Estique |
| Calitate | Extra |
| Tip | Montat de perete |
| Tipul fixării | Cuie/șuruburi |
| Sistem de agățare | Nu |
| Producător | Umbra |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Produsul are un design deosebit, este de foarte bună calitate și arată foarte frumos lângă ușa de la intrare.
Execuție practică
Elegant, dar din cauza cârligului cheile pot fi agățate doar cu un inel.
Aspect frumos
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Practic, util. Execuție frumoasă.

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

18×49 cm, de perete, în stil modern

Cu ventuză, de perete

26×17×17 cm, cu capac, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac


26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Suporturi pentru prosoape, din metal

Diametru

40×40 cm, cu pene, pătrată

Freestanding, diametru

Autoadeziv, de perete, diametru

Din metal

7×8×47 cm, suspendat

Între 0,5 - 1 litru

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru