


Dimensiuni 42×90×60 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O măsuță neobișnuită pe lângă care puțini vor putea trece indiferenți. Se potrivește perfect în decorurile moderne, în special în cele decorate în stil loft sau industrial. Forma sa clasică este îmbogățită de elemente laterale care formează o așa-numită "scară", ceea ce îi conferă un caracter unic. Marele atu al mesei este, de asemenea, raftul spațios de sub blat, datorită căruia toate lucrurile cele mai necesare vor fi întotdeauna la îndemână.
| Lăţime: | 90 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
| Înălţime: | 42 cm |
| Suprafață | Mată |
|---|---|
| Decor | Stejar |
| Stil | Industrial |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Culoare | Negru |
| Stare | Nou |
| Lățime | 90 cm |
| Înălțime | 42 cm |
| Material | Plăci aglomerate |
| Greutate cu ambalaj | 23 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

42×90×60 cm, mată, în stil industrial

42×90×60 cm, mată, decor stejar

42×90×60 cm, mată, decor stejar

42×90×60 cm, dreptunghiulară, mată

42×90×60 cm, mată, în stil industrial

Pătrată, mată, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Mată, decor stejar, din metal
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată

Dreptunghiulară, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, mată, cu spațiu de depozitare
În stoc
În stil modern, mată, din PAL
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
110×65 cm, ovală, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri

Mată, decor stejar, din PAL
În stocLivrare gratuită
În stil modern, mată, - set
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată

60×45 cm, ovală, dreptunghiulară
În stocLivrare gratuită
Mată, din lemn masiv, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
Rotundă, în stil modern, mată

55×65 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

55×65 cm, în stil modern, mată

În stil modern, mată, decor stejar
În stocLivrare gratuită
Mată, decor stejar, din metal
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Mată, decor stejar, din metal
În stocLivrare gratuită
Mată, din metal, din PAL
În stocLivrare gratuită
42×90×60 cm, mată, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă