









Dimensiuni 78×90 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O masă cu un design atemporal care rezistă cu ușurință trecerii timpului și tendințelor în schimbare. Ideală pentru persoanele exigente, cu un ochi pentru detalii și care caută cea mai înaltă calitate - chintesența bunului gust. Când este pliată, pare discretă, dar, datorită utilizării a trei inserții de extensie ascunse sub blat, poate ajunge până la 2,7 m! Prin urmare, o familie numeroasă (10-12 persoane) poate sta liniștită și, mai presus de toate, confortabil. Royal este echipat cu ghidaje de înaltă calitate care permit extinderea sincronă a blatului. Acestea au un arbore din aluminiu și, de asemenea, o frână pentru a păstra degetele în siguranță. Masa este fabricată din plăci aglomerate acoperite cu laminat de înaltă calitate, ceea ce garantează utilizarea timp de mulți ani.
| Adâncime: | 90 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 78 cm |
| Suprafață | Lucioasă |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Decor | Stejar sonoma |
| Număr persoane | 8 și mai multe |
| Material picioare | Metal |
| Tip masă | Extensibilă |
| Materialul blatului | PAL |
| Stare | Nou |
| Lățime | 120 cm / 170 cm / 220 cm / 270 cm |
| Înălțime | 78 cm |
| Număr de inserții | 3 buc. x 50 cm (ascunse sub blat) |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Greutate cu ambalaj | 78,5 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

Decor fag, decor stejar, decor pin
În stocLivrare gratuită
76×105×90 cm, rotundă, decor stejar

76×90 cm, în stil modern, decor stejar sonoma

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

Cu picioare metalice, cu blat din lemn, cu picioare clasice
În stocLivrare gratuită
În stil modern, pentru 4 persoane, cu picioare metalice
În stocLivrare gratuită
75×100×100 cm, rotundă, decor stejar
Disponibil în 4 e-shop-uri

76×75 cm, extensibilă, în stil modern

În stil rustic, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare metalice, cu blat de sticlă
În stocLivrare gratuită
75×80×120-160 cm, extensibilă, decor stejar
Disponibil în 4 e-shop-uri
Livrare în peste 2 săptămâni
76×90 cm, în stil modern, decor stejar

76×90 cm, în stil modern, fixă

78×90 cm, extensibilă, în stil modern

În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
76×90 cm, în stil modern, fixă

76×90 cm, în stil modern, decor stejar

În stil modern, decor stejar, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil rustic, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor palisandru, cu blat din lemn
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
În stil modern, decor stejar, din PAL
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil scandinav, cu picioare metalice, cu sertar
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, cu picioare metalice, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil modern, cu picioare din lemn, cu blat din lemn
În stocLivrare gratuită
În stil industrial, decor stejar sonoma, cu blat din PAL
Disponibil în 8 e-shop-uri

Cu picioare metalice, cu blat din lemn, cu picioare clasice
În stocLivrare gratuită
78×90 cm, extensibilă, în stil modern

75×120×80 cm, în stil modern, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil rustic, decor fag, decor pin
În stocLivrare gratuită
Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

40×90×50 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, mată