




Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O propunere excelentă pentru persoanele care apreciază funcționalitatea. În funcție de nevoile dvs., acest model poate fi folosit ca o măsuță de cafea de sufragerie sau ca o masă la care să puteți lua masa confortabil sau să celebrați sărbătorile de familie. Glisierele sincronizate de înaltă calitate asigură extinderea ușoară și confortabilă a blatului, în timp ce mecanismul de ridicare asigură reglarea liberă a înălțimii în intervalul 55-67 cm. Cireașa de pe tort este raftul mare din partea de jos, astfel încât toate lucrurile de care aveți nevoie sunt întotdeauna la îndemână.
| Adâncime: | 65 cm |
|---|
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Extensibile | Da |
| Stare | Nou |
| Lățime | 130 cm / 170 cm |
| Înălțime reglabilă | 55 - 67 cm |
| Număr de inserții | 1 buc. x 40 cm (ascuns sub raft) |
| Forma blatului | Rectangulară |
| Material | Plăci aglomerate |
| Greutate cu ambalaj | 44 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

Extensibilă, în stil modern, mată

55-67×130-170×65 cm, extensibilă, dreptunghiulară

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

55×60 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

55×60 cm, extensibilă, în stil modern

100×60 cm, extensibilă, în stil modern

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, ovală, în stil modern

42×100×55 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, lucioasă, dreptunghiulară

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, dreptunghiulară, în stil modern

Mată, din PAL, în stil scandinav
În stoc
55×65 cm, ovală, în stil modern

45×110×60 cm, dreptunghiulară, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

110×65 cm, ovală, în stil modern

110×65 cm, ovală, în stil modern
![Mazzoni VIVA MAT Bej [Super Mat / Anti-fingerprint] - MĂSUȚĂ DE CAFEA MODERNĂ CU RAFTURI CAȘMIR](https://static.biano.ro/i/product/285-285/6c/24/ec/d1ea4a5ebca43702b2b14eecc5bab1a95b2c003e-mazzoni-viva-mat-bej-super-mat-anti-fingerprint-masuta-de-cafea-moderna-cu-rafturi-casmir.jpg)
45×110×60 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

În stil modern, mată
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

45×110×60 cm, lucioasă, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, ovală, în stil modern

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

40×90×50 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

45×110×60 cm, în stil modern, mată