





Dimensiuni 120×60 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O măsuță de cafea modernă care se va încadra perfect în centrul oricărei încăperi. Forma sa clasică a fost îmbogățită cu elemente laterale care crează o așa-numită „scară”, care îi conferă un caracter unic, iar datorită raftului spațios de sub blat, toate lucrurile necesare vor fi mereu la îndemână. Datorită roților mobile, deplasarea mesei este foarte ușoară, dar puteți să montați și picioarele incluse.
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 60 cm |
| Suprafață | Lucioasă |
|---|---|
| Stil | Modern |
| Cu roți | Da |
| Culoare | Negru |
| Stare | Nou |
| Lățime | 120 cm |
| Înălțime | 45 cm (pe roți) / 40 cm (pe picioare) |
| Material | MDF |
| Greutate cu ambalaj | 41 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

120×60 cm, lucioasă, în stil modern

120×60 cm, lucioasă, în stil modern

55×60 cm, extensibilă, în stil modern

110×65 cm, ovală, în stil modern

55×60 cm, extensibilă, în stil modern

55×60 cm, extensibilă, în stil modern

112×66 cm, mată, în stil scandinav

100×60 cm, extensibilă, în stil modern

112×66 cm, mată, decor stejar

110×65 cm, ovală, în stil modern

112×66 cm, mată, decor stejar

112×66 cm, mată, în stil scandinav

120×60 cm, lucioasă, în stil modern

55×65 cm, în stil modern, mată

42×90×60 cm, mată, decor stejar

60×70 cm, în stil modern, mată

În stil modern, mată, decor nuc

45×110×60 cm, extensibilă, dreptunghiulară

112×66 cm, mată, decor stejar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, mată

112×66 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, dreptunghiulară, în stil modern

Mată, în stil industrial, - set
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
42×100×55 cm, în stil modern, mată

În stil modern, mată, decor stejar

42×90×60 cm, dreptunghiulară, mată

60×70 cm, în stil modern, mată

45×53 cm, rotundă, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
42×100×55 cm, în stil modern, mată

55×65 cm, în stil modern, mată

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Extensibilă, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

În stil modern, cu picioare din metal

Cu picioare din lemn, decor stejar

77×110 cm, extensibilă, rotundă

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

40×100×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă

În stil modern, cu picioare din metal
![MAZZONI EXPORT IRIS Antracit [Gri închis] (material Monza 130) - SCAUN MODERN TAPIȚAT BOUCLÉ PENTRU SALON/SUFRAGERIE LOFT](https://static.biano.ro/i/product/285-285/00/a2/20/d64c0b6d45848ce4d4c9dbfe8ffd9a2cefa10f7c-mazzoni-export-iris-antracit-gri-inchis-material-monza-130-scaun-modern-tapitat-boucle-pentru-salon-sufragerie-loft.jpg)
În stil modern, cu picioare din metal