






Dimensiuni 55×60 cm
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
O versiune reîmprospătată a modelului clasic, care va fi perfectă ca măsuță de cafea pentru sufragerie. Partea superioară a acestei mese poate fi extinsă rapid la 140 cm, astfel încât o vizită neanunțată a oaspeților nu va mai fi o problemă. În plus, un raft spațios înseamnă că cele mai necesare lucruri vor fi întotdeauna la îndemână.
| Adâncime: | 60 cm |
|---|---|
| Înălţime: | 55 cm |
| Stil | Modern |
|---|---|
| Suprafață | Mată |
| Decor | Stejar |
| Cu spațiu de depozitare | Da |
| Extensibile | Da |
| Stare | Nou |
| Lățime | 100 cm / 140 cm |
| Înălțime | 55 cm |
| Număr de inserții | 1 buc. x 40 cm (ascuns sub blat) |
| Material | Plăci aglomerate |
| Funcție | Blat desfășurător |
| Greutate cu ambalaj | 29 kg |
| Altele | Produs pentru autoasamblare cu instrucțiuni furnizate |
| Garanție | 2 ani |
| Producător | Mazzoni |

55×60 cm, extensibilă, în stil modern

55×60 cm, extensibilă, în stil modern

50-62×90×60 cm, extensibilă, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri

110×65 cm, ovală, în stil modern
Disponibil în 2 e-shop-uri

112×66 cm, mată, decor stejar

În stil rustic, mată, cu spațiu de depozitare
În stocLivrare gratuită
120×60 cm, lucioasă, în stil modern

45×53 cm, rotundă, în stil modern
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
60×70 cm, în stil modern, mată

În stil modern, mată, decor nuc

55×65 cm, în stil modern, mată

110×65 cm, ovală, în stil modern

Extensibilă, lucioasă, dreptunghiulară

110×65 cm, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

55×65 cm, în stil modern, mată

În stil modern, mată, decor stejar

Extensibilă, dreptunghiulară, în stil modern

60×70 cm, în stil modern, mată

În stil modern, mată, decor stejar

110×65 cm, în stil modern, mată

40×100×60 cm, în stil modern, mată

60×70 cm, în stil modern, mată

Extensibilă, ovală, în stil modern

40×100×60 cm, în stil modern, mată

112×66 cm, mată, în stil scandinav

55×65 cm, în stil modern, mată

42×90×60 cm, dreptunghiulară, mată

Mată, decor tec, din lemn masiv
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, ovală, în stil modern

Rotundă, în stil modern, mată
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Extensibilă, în stil modern, mată

42×90×60 cm, mată, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 3 e-shop-uri

Extensibilă, ovală, în stil modern

Extensibilă, în stil modern, mată

Cu picioare din lemn, din piele ecologică, tapițat

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar

Cu picioare din lemn, decor stejar
Disponibil în 2 e-shop-uri

În stil modern, cu picioare din metal

77×110 cm, extensibilă, rotundă

77×110 cm, extensibilă, rotundă

75×90 cm, extensibilă, în stil modern

93×135×45 cm, lucioasă, în stil modern

45×110×60 cm, în stil modern, cu sertar

45×110×60 cm, în stil modern, mată

40×90×50 cm, în stil modern, mată

45×110×60 cm, în stil modern, mată

77×110 cm, extensibilă, rotundă