Recomandăm
LED lampă SMART GALAXY LED/36W/230V pr. 55 cm Wi-Fi Tuya + telecomandă
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 545,9 RON
- 24.07.2024 - 545,9 RON
- 28.03.2024 - 546 RON
Descrierea produsului
Corp de iluminat LED inteligent de tavan cu telecomandă. La prima pornire, corpul de iluminat doar clipește - nu luminează. Pentru funcționarea completă și controlul său, este necesar să fie conectat la Wi-Fi. Fără această conexiune, corpul de iluminat nu va funcționa. Design elegant și simplu. Potrivit exclusiv pentru utilizare în interior (IP20). Reglarea intensității luminoase și a temperaturii de culoare, de la nuanțe calde relaxante, prin tonuri naturale, până la alb rece sau setarea modurilor personalizate de iluminare. Control prin aplicația Immax NEO PRO (compatibilă cu iOS și Android). Conectare simplă cu aplicația - pur și simplu conectați dispozitivul la rețeaua dvs. Wi-Fi. Compatibil și cu asistenți vocali precum Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant, TUYA, LIDL. Telecomanda este inclusă în pachet. Funcție de memorie și mod de lumină de noapte. Sursă LED încorporată, eficientă energetic. Pentru a putea utiliza telecomanda pentru controlul corpului de iluminat, este necesar să adăugați mai întâi corpul de iluminat în aplicația Immax NEO PRO! Mai multe informații găsiți în manualul de utilizare. Descărcați aplicația Immax NEO și controlați-vă casa inteligentă prin voce, telefon mobil, tabletă sau telecomandă. Controlul este asigurat de o aplicație mobilă de ultimă generație. Immax NEO funcționează pe platforma globală Tuya, care integrează toate dispozitivele într-un sistem unitar și ușor de gestionat. Pe lângă iluminat și numeroase elemente ale casei inteligente, poate gestiona și componente de securitate precum alarme, camere și diverse senzori de siguranță. Aplicația suportă limba pe care o utilizați în mod obișnuit pe telefonul dvs.
Specificații
| Smart | Da |
|---|---|
| Culoarea luminii | Rece |
| Funcție | Iluminat inteligent/Alexa/Control la distanță |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Stil | Altele |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Formă | Rotund |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Tensiune | 230 V |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Flux luminos total | 2700 lm |
| Echivalent cu un bec convențional | 185 W |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Tip | Plafonieră |
| Series | SMART GALAXY BPS Koncept, GALAXY BPS Koncept, SMART GALAXY TUYA BPS Koncept, VELVET Brilagi |
| Producător | BPS Koncept |
Cele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
Cu protecție IP44
În stoc
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Eglo 98451 - Iluminare LED RGB dimabilă pentru baie, 15,6W/230V, IP44 + telecomandă
De perete, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Nedis WIFIVCL002CBK - Aspirator robot Wi-Fi Tuya cu mop, negru + DO
Robot
În stocLivrare gratuită
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră pentru baie CLARE 2xE27/24W/230V d. 30 cm alb IP54 Brilagi
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită


































