

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lumină de plafon inteligentă cu tehnologie LED. La prima pornire, lampa doar clipește - nu luminează. Pentru funcționarea completă și controlul acesteia, este necesar să o conectați la Wi-Fi. Fără această conexiune, lampa nu va funcționa. Design elegant și simplu. Chiar și de la distanță, vă ajută să creați iluminatul ideal, adaptat situației curente. Reglarea intensității și a temperaturii de culoare, de la nuanțe calde relaxante, prin lumina naturală, până la tonuri reci de alb sau setarea propriilor moduri de iluminare. Control prin aplicația Immax NEO PRO (compatibilă cu iOS și Android). Conectare simplă cu aplicația - conectați dispozitivul la rețeaua dumneavoastră Wi-Fi. Compatibil și cu asistenți vocali Amazon Alexa, Apple Siri Shortcuts, Google Assistant, TUYA, LIDL. Tehnologia LED vă economisește până la 80% din costurile cu energia. Controlați produsele Immax Neo cu întrerupătoare inteligente - oferta noastră este disponibilă AICI. Telecomanda este inclusă în pachet. Pentru a putea folosi telecomanda pentru controlul lămpii, este necesar să adăugați mai întâi lampa în aplicația Immax NEO PRO! Mai multe informații găsiți în manual. Descărcați aplicația Immax NEO, casa dumneavoastră inteligentă poate fi controlată prin voce, telefon mobil, tabletă sau telecomandă. Controlul este asigurat de o aplicație mobilă de ultimă generație. Immax NEO funcționează pe platforma globală Tuya, care integrează toate dispozitivele într-un singur sistem controlabil. Pe lângă iluminat și numeroase elemente ale casei inteligente, poate gestiona și componente de securitate precum alarme, camere și diverse senzori de siguranță. Aplicația suportă limba pe care o utilizați în mod obișnuit pe telefonul dumneavoastră.
| Smart | Da |
|---|---|
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 2700-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Iluminat inteligent |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Formă | Rotund |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 185 W |
| Flux luminos total | 2700 lm |
| Stil | Altele |
| Series | VELVET Brilagi, SMART GALAXY TUYA BPS Koncept, GALAXY BPS Koncept, SMART GALAXY BPS Koncept |
| Producător | BPS Koncept |

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită



Din metal
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart
În stocLivrare gratuită

Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc