



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat LED modern, cu plafon dimabil. Intensitate și temperatură de culoare reglabile (3000K / 4000K / 6000K). Combinarea luminii albe reci, naturale și calde funcționează excelent în special în cele mai frecvent utilizate încăperi ale casei dumneavoastră. Funcții de memorie, temporizator și lumină de veghe. Telecomanda este inclusă în pachet.
| Stil | Altele |
|---|---|
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Control la distanță |
| Tip | Plafonieră |
| Loc | Cameră de zi/Dormitor |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 47 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 47 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 275 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K/4000 K/6000 K |
| Flux luminos total | 4000 lm |
| Durata medie de viață a sursei | 15000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 47 W |
| Formă | Pătrat |
| Series | SOTIRIS Rabalux |
| Producător | Rabalux |

Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită



Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Înălţime, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită
Din metal, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită


Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită

Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită