Compară prețurile celor 2 e-shop-uri de la 866 RON la 1.093,05 RON:
Ideal Lux - Lustră LED suspendată pe cablu ORACLE SLIM LED/33W/230V 3000K 50x50 cm negru
Oferte recomandate
Alege dintre 2 magazine cu prețuri de la 866 RON până la 1.093,05 RON:
Descrierea produsului
Produs direct de la producător Ideal Lux pe care îl avem în stoc la prețul de 962.01 lei și cu o garanție de 3 ani.
Specificații
| Stil | Altele |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 33 W |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 1290 lm |
| Tip | Lustră pe cablu |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 90 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 33 W |
| Formă | Pătrat |
| Unghiul fasciculului luminos | 115 ° |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 90 Ra |
| Loc | Bucătărie/Dormitor/Cameră de zi |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 33 W |
| Modalitate de suspendare | Pe cablu |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Series | ORACLE IdealLux |
| Producător | IDEAL LUX |
Produse similare

Ideal Lux - Lustră suspendată ORACLE SLIM LED/53W/230V 3000K 90x90 cm, neagră
Din metal, înălţime, diametru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă ROVITO-Z LED/16,5W/230V negru Eglo 900092
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED OPAL LED/36W/230V 3000-6500K + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafonier LED dimabil BARBARA 72W 230V 3000-6000K cu telecomandă
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Eglo 901931 - Plafonieră LED BOYA 2xLED/13W/230V + LED/16W negru/bej
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă SLIM Briloner 7080-015 LED/22W/230V 2700-6500K + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED, Design Circular, 42W 3000K BLACK ZB-2562
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră AXIS LED/18W/230V
Din metal, din lemn, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED SLIM LED/18W/230V d. 29,3 cm Brilo
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED SLIM LED/22W/230V Briloner 7157-415
Din plastic, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă SUPERSLIM SCENE SWITCH LED/36W/230V Philips
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă SUPERSLIM SCENE SWITCH LED/22W/230V Philips
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED MAQ 50W 230V 3000/4000/6500K IP40 negru
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED FOPPA LED/24W/230V Globo 41580-24
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Eglo 900819 SALOBRENA LED/33W/230V 60x60 cm negru
În stocLivrare gratuită
Leuchten Direkt 11621-18 - Lumină LED RGB dimabilă MARIO LED/24W/230V + DO
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Philips SUPERSLIM CL550 LED/15W/230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Globo 48435-36 RODAN LED/36W/230V + telecomandă
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Rabalux LED/48W/230V
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Globo 41587-18 - Plafonier LED dimabil SONNY LED/18W/230V cu DO
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED reglabil ULTRA SLIM, 18W, 230V, diametru 30 cm, negru + telecomandă
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Orion - Plafonieră LED KANT, 50W/230V, 2700/3000/4000K, Ø 60 cm, negru
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Lampă LED reglabilă Ultra Slim, 24W/230V, Ø 42 cm, negru + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED cu reglare a intensității SLIMFRAME, 25W, 230V, 30x30 cm, negru + telecomandă
Înălţime, adâncime, diametru
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Brilagi SLIMFRAME LED/25W/230V 30x30 cm negru
Din metal, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED Paul Neuhaus 6390-16 MAILAK LED/37W/230V
În stocLivrare gratuită
Lustră LED aplicată Brilo 3500-015 STAFF 2xLED/6W/230V negru
Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Eglo 900955 AMANDOLO 19,5W/230V negru + telecomandă
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă LED/24W/230V Wi-Fi Tuya Globo 48025BSH + telecomandă
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Panou LED negru pătrat cu LED inclus, cu dimmer în 3 trepte - Reeves
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă ONYX LED/36W/230V d. 38 cm Top Light + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Rabalux 2427 - Plafonieră LED TAMINO LED/24W/230V
Din metal, cu lumină neutră
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Corp de iluminat LED fluorescent tehnic Philips 31247/31/P0 AQUALINE LED/50W/230V IP65
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 18W, 230V, Ø 30 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Capcană electrică LED UV pentru insecte, 2 x LED, 5 W, 230 V, acoperire 70 m²
Electrice, pentru țânțari, pentru muște
În stoc