

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector solar exterior cu sursă LED eficientă din punct de vedere energetic.Grad ridicat de protecție IP65 - rezistent la praf și apă.Fabricat din material extrem de durabil.Lungimea cablului de alimentare: 5 m.Alimentare: baterie litiu LiFePO4 încorporată de 3,2V, 5.000 mAh.Timp de încărcare la soare direct: 4 h.Timp de iluminare: 8 h.Posibilitate de setare a temporizatorului prin telecomandă (inclusă în pachet).Temperatura de culoare: 4000K.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Putere | 12V |
| Solare | Da |
| Funcție | Luminozitate reglabilă cu telecomanda/Tehnologie LED/Tehnologie solară |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 12 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 12 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 40 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 550 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 120 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Capacitate | 5000 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 8 h |
| Tensiune | 3,2 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 12 W |
| Series | SOLAR REFLECTOR V-Tac, FLOODLIGHT V-Tac |
| Producător | V-Tac |

Freestanding, - montare sol, de 12V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat, cu senzor mișcare
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, lăţime
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
ECOlogic
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V, din metal
În stoc
Cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stoc
- plafonieră, de 12V, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, - plafonieră
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, din plastic
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită