Lustră LED dimabilă pe cablu ELENA LED/50W/230V 120 cm auriu Azzardo AZ5056
De la 1.438 RONîn magazinele online 4
Oferte recomandate
Luminam.ro
În stocLivrare gratuită60 zile de returnat
Către e-shop
Istoricul prețurilor
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Specificații
StilModern
Tipul de  bec recomandatLED
Tip controlÎntrerupător
Cu  dimmerDa
AmplasareLiving și  dormitor
AbajurFără abajur
CuloareAlb
FormăRotundă
TipLustră pe cablu
LocCameră de zi/Dormitor/Bucătărie
FuncțieTehnologie LED/Luminozitate reglabilă, fără variator de tensiune
Grad de protecție ipIP20
SocluModul LED integrat
Puterea maximă de intrare a sursei50 W
Număr de becuri1
Becuri incluseDA (LED)
Puterea de intrare a sursei50 W
Echivalent cu un bec convențional190 W
Temperatură de culoare3000 K
Flux luminos total2700 lm
Indicele de redare a culorilor (cri)80 Ra
Durata medie de viață a sursei30000 h
Tensiune230 V
Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice1
Perioadă de garanție36 luni
Culoarea luminiiAlb cald
Consumul total de energie al corpului de iluminat50 W