

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat modern pentru tavane false. Posibilitatea reglării temperaturii de culoare (2700K / 4000K / 6500K) printr-un comutator situat pe partea din spate a corpului de iluminat. Sursă LED eficientă, integrată, cu consum redus de energie.
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
|---|---|
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 18,5 W |
| Orificiu de montare | 205 mm |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 18,5 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K/2700 K/6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 2100 lm |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 145 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 18,5 W |
| Formă | Rotund |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Adâncimea de încastrare | 40 mm |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Series | FUEVA Eglo |
| Producător | Eglo |

Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină rece
În stoc
Din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită




Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stoc
Din metal, cu lumină caldă
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din lemn, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din plastic
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Din metal
În stoc

Din sticlă, din metal, diametru
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stocLivrare gratuită