

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Acest corp de iluminat negru impresionează prin aspectul modern. Potrivit pentru instalarea în exterior (IP65 – protecție împotriva stropilor de apă, inclusiv în exterior). După lăsarea întunericului, lumina se pornește automat datorită senzorului crepuscular integrat, atunci când este detectată mișcare. Datorită tehnologiei solare practice, nu este necesară nicio conexiune electrică pentru instalare. În timpul zilei, bateria este încărcată de lumina soarelui cu ajutorul panoului solar. Cu ajutorul întrerupătorului de pe corpul luminii, pot fi setate 2 moduri de funcționare diferite. Temperatură de culoare: 4.000 K (alb natural). Unghi de detecție: 120°. Raza de acțiune a senzorului: 6 m. Durata de iluminare: 20 de secunde. Timp de încărcare: 8-10 ore. Timp de funcționare: 2-4 nopți. Baterie de litiu de 3,7 V 3.000 mAh încorporată. Sursă de lumină LED economică încorporată.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Solare | Da |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei/Foisor |
| Funcție | Tehnologie LED/Tehnologie solară/Cu senzor |
| Formă | Dreptunghiular |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 6 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 6 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 65 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 900 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 70 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Capacitate | 3000 mAh |
| Durata de viață a bateriei | 32 h |
| Tensiune | 3,7 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 3 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 6 W |
| Series | SOLAR LAMP V-Tac, SOLAR V-Tac |
| Producător | V-Tac |

De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stoc
- montare sol, din plastic, cu alimentare solară
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, din metal, diametru
În stoc

De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
De perete, freestanding, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 12V
În stoc
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită