



Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat în formă de cățel drăguț cu felinar. Cu celulă solară reîncărcabilă integrată. Timp de iluminare: până la 8 ore. Sursă de lumină LED inclusă. Acumulator: 1 x 1,2 V AA Ni-MH 600 mAh.
| Tip | Pe sol |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Solare | Da |
| Culoare | Bej |
| Echivalent cu un bec convențional | 1 W |
| Funcție | Tehnologie solară/Tehnologie LED |
| Loc | Grădină și alei |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 0,06 W |
| Puterea de intrare a sursei | 0,06 W |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Tensiune | 3 V |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 0,06 W |
| Series | SOLAR Globo |
| Producător | Globo |

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, freestanding
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 5 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stocLivrare gratuită
De 230V
În stoc
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, cu finisaj din bronz / alamă, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V, din metal
În stoc
- montare sol, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete
În stoc
- montare sol, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu GU10, - LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
ECOlogic, soclu E27, - LED
În stoc
Seturi de
În stocLivrare gratuită
Cu protecție IP44
În stoc
Din sticlă, de 12V, freestanding
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, de metal
În stocLivrare gratuită
Suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
