

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Plafonieră LED modernă. Potrivită pentru spații interioare (IP20). Control simplu prin intermediul telecomenzii (inclusă în pachet). Poate fi controlată și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Corp de iluminat oferă posibilitatea de dimming continuu și schimbarea temperaturii de culoare. Temperatura cromatică: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină nocturnă. Schimbarea modurilor și printr-un întrerupător de perete obișnuit. Posibilitatea de a controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Surse LED integrate, economice.
| Material | Sticlă, Metal |
|---|---|
| Smart | Da |
| Culoarea luminii | Caldă, Neutră, Rece |
| Culoare | Alb |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Stil | Altele |
| Funcție | Tehnologie LED/Control la distanță/Control prin telefon |
| Tip | Lustră aplicată |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Formă | Rotund |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Numărul ciclurilor de comutare | 25000 |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 120 W |
| Puterea de intrare a sursei | 120 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 120 W |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Echivalent cu un bec convențional | 525 W |
| Flux luminos total | 7600 lm |
| Unghiul fasciculului luminos | 240 ° |
| Series | CHANDELIER Nedes |
| Producător | NEDES |

Smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, cu lumină caldă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită

Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită