

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Lustru LED modern. Potrivit numai pentru interior (IP20). Control simplu prin telecomandă (inclusă în pachet). Poate fi controlat și prin aplicația gratuită NEDES Smart. Aplicația este compatibilă cu sistemele Android și iOS. Lustra oferă reglare continuă a luminozității și schimbarea temperaturii de culoare. Temperatura de culoare: 3000K până la 6500K. Funcție de memorie și mod de lumină de noapte. Schimbarea modurilor este posibilă și printr-un întrerupător de perete standard. Se pot controla mai multe corpuri de iluminat cu o singură telecomandă. Sursă LED economică încorporată.
| Smart | Da |
|---|---|
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 110 W |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Temperatură de culoare | 3000-6500 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 8800 lm |
| Tip | Lustră aplicată |
| Funcție | Control la distanță/Tehnologie LED/Bluetooth |
| Echivalent cu un bec convențional | 610 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 110 W |
| Numărul ciclurilor de comutare | 20000 ON/OFF |
| Formă | Rotund |
| Unghiul fasciculului luminos | 180 ° |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Modalitate de suspendare | Aplicată |
| Culoarea luminii | Alb cald/Alb natural/Alb rece |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 110 W |
| Series | CHANDELIER Nedes |
| Producător | NEDES |

Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, smart
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Diametru, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Lăţime, înălţime, adâncime
În stocLivrare gratuită
Smart
În stocLivrare gratuită

Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită



Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită