
Plafonieră LED de exterior Kanlux 38782 BENO LED/24/30W/230V 3000/3500/4000K IP65 alb
- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător V-Tac pe care îl avem în stoc la prețul de 121.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Tip | De perete |
|---|---|
| Putere | 230V |
| Culoare | Alb |
| Stil | Altele |
| Loc | Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Grad de protecție ip | IP65 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 5 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 5 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 35 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Flux luminos total | 500 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 90 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 5 W |
| Series | OUTDOOR V-Tac, GARDEN V-Tac |
| Producător | V-Tac |

- plafonieră, de 230V
În stocLivrare gratuită
- plafonieră, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stoc
De perete
În stocLivrare gratuită

Suspendat, cu senzor mișcare
În stoc
De perete, de 230V
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat
În stocLivrare gratuită
- montare sol, de 230V
În stoc
Suspendat, - montare sol, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, cu alimentare solară
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
Freestanding, - montare sol
În stocLivrare gratuită
Freestanding, de 24V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc

Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
De tavan, diametru
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită