
Aplica moderna iluminat exterior IP54 SNIFSNIF AP1 ROUND BIANCO 144283
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Proiector LED de exterior cu senzor de mișcare.Ideal pentru iluminarea suprafețelor mari, cum ar fi aleile de acces, terasele și grădinile.Unghiul senzorului: 140°.Rază de acțiune până la 14 m.Setare timp: 8 s - 35 min.Setare sensibilitate luminoasă: 2-2000 lx.
| Tip | Suspendate, Pe sol |
|---|---|
| Cu senzor mișcare | Da |
| Putere | 230V |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Loc | Garaj/Grădină și alei |
| Funcție | Tehnologie LED/Cu senzor |
| Grad de protecție ip | IP44 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 13,7 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 14 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 1550 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Echivalent cu un bec convențional | 110 W |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 14 W |
| Stil | Altele |
| Series | XLED home 2 Steinel, REFLECTOR Steinel |
| Producător | Steinel |

De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
- montare sol
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De perete, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stoc
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Suspendat, - plafonieră, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită

De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Freestanding
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
Cu senzor mișcare, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De perete, suspendat, cu senzor mișcare
În stocLivrare gratuită
Freestanding
În stoc
Freestanding, cu senzor mișcare, de 230V
În stoc
Cu senzor mișcare, de 230V, din metal
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V, din metal
În stoc
De perete, de 230V
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De perete, de 230V
În stocLivrare gratuită
De perete, de 230V
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită