avantajos 3 module de iluminare
Istoricul prețurilor
- 30.05.2026 - 606,9 RON
- 24.07.2024 - 606,9 RON
- 28.06.2024 - 607 RON
- 27.06.2024 - 771 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Corpul de iluminat îndeplinește cerințele EyeComfort: este economic și nu obosește ochii. Cu un singur corp de iluminat vă puteți crea propria scenă. Corpul de iluminat LED SceneSwitch oferă posibilitatea de a alege între trei moduri de iluminare posibile. Se poate folosi întrerupătorul existent. Spre deosebire de corpurile de iluminat LED standard, acest produs oferă mai multe setări fără a fi necesară instalarea unui variator de tensiune.
Specificații
| Stil | Modern |
|---|---|
| Tipul de bec recomandat | LED |
| Tip control | Întrerupător |
| Putere | 230V |
| Formă | Pătrată |
| Amplasare | Living și dormitor |
| Număr surse de iluminat | Unu, Seturi |
| Culoare | Verde |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 36 W |
| Durata medie de viață a sursei | 20000 h |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Număr de becuri | 1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 4100 lm |
| Tip | Plafonieră |
| Funcție | Tehnologie LED/Luminozitate reglabilă treptat |
| Echivalent cu un bec convențional | 280 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 36 W |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 36 W |
| Culoarea luminii | Alb natural |
| Series | OZZIET Philips |
| Producător | Philips |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Produse similare

Plafonieră LED dimabilă OZZIET SCENE SWITCH LED/18W/230V 2700K Philips
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED CAPASSO LED/19,5W/230V Eglo 900335
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
LED plafonieră exterior 14W 230V IP54 negru
În stoc
Osram - Plafonieră LED ORBIS LONDON, 24 W, 230 V, Ø 39,5 cm, negru
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stoc
Orion DL 7-697/60 LED lampa MASCA LED/47W/230V 2700-4000K pr. 60 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Philips SCENE SWITCH LED/18W/230V
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră STARRY SKY LED/10W/230V Briloner
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Osram - Plafonieră LED ORBIS LONDON, 36W/230V, Ø 48 cm, negru
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Sistem modern de iluminat pe șine negru monofazat 800 cm cu sursă de alimentare rotundă - Magnetic
Din metal, în stil modern, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă cu senzor de mișcare ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm + telecomandă
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafoniera LED design modern Romo
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă ULTRA SLIM LED/18W/230V 30x30 cm neagră + telecomandă
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Briloner 3430-015 MANNY LED/48W/230V + telecomandă
Pătrată
În stocLivrare gratuită
Top Light Metal 40C - Plafonieră LED LED/36W/230V 40 cm negru
Din metal, în stil modern, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă GARNET SCENE SWITCH LED/40W/230V 2700K Philips
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă GARNET SCENE SWITCH LED/40W/230V 4000K Philips
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă BRIENNA LED/36W/230V Globo 48552D1 + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă Prezent 70326 TRIMO LED/24W/230V d. 30 cm
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stoc
Plafonieră LED FREE LED/18W/230V d. 29 cm Briloner 3391-015
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă SUPERSLIM LED/22W/230V Wi-Fi neagră WiZ
- bec tip LED, cu întrerupător, de 230V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă cu senzor de mișcare ULTRA SLIM LED/24W/230V d. 42 cm + telecomandă
Din sticlă, din metal, - bec tip LED
În stocLivrare gratuită
Lustra LED cu telecomanda design circular ANTONIO TOP 61 CCT BK
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RUNA LED/24W/230V negru Briloner 3071-015
În stil modern, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Brilagi-LED Corp de iluminat cu reglare a intensității FANCIA LED/48W/230V 3000-6500K Ø 39 cm argintiu + telecomandă
În stocLivrare gratuită
Lustră aplicată VIBRA 4xE14/10W/230V negru/alb
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă BRIENNA LED/36W/230V Globo 48552D + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Brilagi BELLADONNA 2xE27/15W/230V d. 40 cm alb/stejar
Din lemn, - bec tip LED, cu întrerupător
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED dimabilă JUST LIGHT. 14384-18 VERTIGO LED/29W/230V + telecomandă
În stil modern, - bec tip LED, control de la distanță
În stocLivrare gratuită
Plafonieră Kolarz 731.U12.4.17 NONNA 2xE14/60W/230V d. 32 cm albastru/alamă
Din sticlă, din metal, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED dimabilă TRIVARO LED/88W/230V 3000-6000K 40x40 cm + telecomandă
- bec tip LED, control de la distanță, de 230V
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Plafonieră LED reglabilă FALCON SLIM LED/42W/230V Ø 50 cm neagră + telecomandă
Din metal, din plastic, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Rabalux 3528 - Plafonieră LED MAPLE, 24 W, 230 V, negru
Din lemn, - bec tip LED, cu întrerupător
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuităCele mai bune produse de la Luminam.ro

Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/24W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Bec LED pentru piscină LED/25W/12V IP68 6500K
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED RGBW dimabilă Aigostar LED/36W/230V 3000-6500K alb + telecomandă
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Aigostar - Aplica LED pentru oglindă de baie, 12W, 230V, 4000K, 60 cm, IP44, negru
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
Plafonieră LED cu senzor pentru baie NIVERA LED/24W/230V IP54 d. 30 cm alb + telecomandă
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Brilagi - Corp de iluminat LED pentru baie ULTRA SLIM, 12W, 230V, Ø 22,5 cm, auriu, IP54
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
Lampă de noapte LED reglabilă cu ceas KAJA LED/1,3W/5V 3000K
În stoc
Panou LED RGBW dimabil încastrat Aigostar MESH LED/36W/230V 60x60 cm
Smart, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Alarmă cu senzor de mișcare fără fir 6xAA albă Nedis ALRMMW20WT
În stoc
Element de încălzire de exterior Nedis HTPA21BKW SmartLife 600/1200W/230V Wi-Fi Tuya IP24
Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Brilagi - Corp de iluminat LED dimabil SLIMFRAME WOOD LED/58W/230V 124x33,7 cm + telecomandă inclusă
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Radiator de exterior 100W/2000W/230V IP65 Nedis HTPA30ESS + telecomandă
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23688/DUB2 - Ceas LED cu senzor de mișcare, alimentare 1xAA, Ø 32 cm, stejar
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
Li-Go 23712/DUB/BAT2 - Ceas LED reglabil cu senzor, LED/1xAA, diam. 32 cm, stejar
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
Puzzle mecanic 3D din lemn, glob strălucitor RoboTime
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Set de 3 becuri LED vintage Philips B35, E14, 4,3 W, 230 V, 2700 K
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Plafonieră LED pentru baie RENE LED/15W/230V IP44 neagră
De tavan, cu protecție IP44, lăţime
În stoc
Lustr LED pentru copii OXFORD 5xE27/15W/230V montat pe tavan
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită