
Corp de iluminat LED fluorescent industrial Brilagi OPTIMA T8 2xG13/9W/230V 4000K IP65 67,5 cm
Tip LED, - lumină neutră
În stocPrimește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Banda LED pentru utilizare interioară. Flexibilă, instalare ușoară. Distribuție uniformă a luminii datorită LED-urilor COB. Culoarea luminii: alb cald. Posibilitatea de a tăia banda la fiecare 5 cm.
| Tipul lămpilor | LED |
|---|---|
| Culoarea luminii | Caldă |
| Culoare | Alb |
| Metodă de conectare | Conexiune directă |
| Funcție | Transformator inclus/Tehnologie LED/Întrerupător pe cablu |
| Unghiul fasciculului luminos | 170 ° |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 24 W |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 24 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 2100 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Durata medie de viață a sursei | 30000 h |
| Numărul ciclurilor de comutare | 15000 ON/OFF |
| Tip de fișă de curent | C |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Perioadă de garanție | 36 luni |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 24 W |
| Tip | Bandă LED |
| Stil | Decorativ |
| Echivalent cu un bec convențional | 145 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Series | FLEX Ledvance |
| Producător | Ledvance |

Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră, lăţime
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED, cu lumină rece, diametru
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED, cu lumină rece, lăţime
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stoc
Tip LED, cu lumină rece
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină neutră
În stoc
Tip LED, cu lumină rece
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă, - lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Tip LED
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
Cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Benzi cu LED, din plastic, sursă de alimentare solară
În stocLivrare gratuită
De tavan, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită