

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Corp de iluminat încastrat practic cu sursă LED cu consum redus de energie. Transformator LIFUD de înaltă calitate. Temperatură de culoare: 3.000 K. Funcție antipâlpâire: lumina nu strălucește orbitor și nu obosește ochii. Produsul este fabricat în Europa, având o amprentă de carbon minimă.
| Stil | Altele |
|---|---|
| Funcție | Fără pâlpâire/Tehnologie LED |
| Tip | Corp de iluminat încastrat |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Metodă de montare | Încastrat |
| Formă | Rotund |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Soclu | Modul LED integrat |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 3 W |
| Număr de becuri | 1 |
| Becuri incluse | DA (LED) |
| Puterea de intrare a sursei | 3 W |
| Echivalent cu un bec convențional | 15 W |
| Temperatură de culoare | 3000 K |
| Flux luminos total | 176 lm |
| Indicele de redare a culorilor (cri) | 80 Ra |
| Unghiul fasciculului luminos | 100 ° |
| Durata medie de viață a sursei | 50000 h |
| Tensiune | 230 V |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 1 |
| Perioadă de garanție | 60 luni |
| Culoarea luminii | Alb cald |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 3 W |
| Orificiu de montare | 75 mm |
| Decorul lemnului | Stejar |
| Numărul de bucăți din ambalaj | 1 |
| Series | SQUARE WOODLINE Apled, RONDO WOODLINE Apled, QUADRA Apled, RONDO Apled |
| Producător | APLED |

De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stoc
De tavan
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De masă, diametru
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De perete
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită

De tavan, de veghe, diametru
În stocLivrare gratuită
De masă, de veghe
În stocLivrare gratuită
De masă
În stocLivrare gratuită
De tavan
În stocLivrare gratuită
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită