


Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileOrdine în baie cu noua colecție Origin de la Metaltex! Datorită rafturilor și etajerelor moderne montate pe perete sau suspendate, vei avea toate lucrurile esențiale la vedere și mereu la îndemână. Suprafața metalică este tratată cu vopsea Touchterm Lava pentru protejarea acesteia atât de coroziune, cât și de zgârieturi pe termen lung.
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material specific | Oțel |
| Capacitate de încărcare | 205 kg |
| Greutate | 0.93 kg |
| Înălțime | 40 cm |
| Lățime | 20 cm |
| Îngrijire | Curăță cu o cârpă umedă sau burete fără agenți de curățare abrazivi sau agresivi |
| Seria | Lava |
| Calitate | Basic |
| Tip | Montat de perete |
| Material | Metal |
| Producător | Metaltex |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Un produs frumos, fabricat dintr-un material de calitate.
Umple frumos un colț liber în baie.
Poliță simplă, dar frumoasă și de calitate.
Frumoasă etajeră, ideală pentru baie :)
destul de bună

Diametru, cu suport hârtie igienică, din metal

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Diametru

Din metal

160×235 cm, - de joacă, clasic

92×127×211 cm, cu saltea, tapițat