

Vei îndrăgi acest suport de farfurie Tiseco Home Studio nu numai pentru aspectul lui ci și pentru caracteristicile practice. Nu numai că protejează masa de deteriorări sau zgârieturi, dar o face și elegantă. Este fabricat din material PVC durabil, ceea ce îl face foarte ușor de întreținut.
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Material specific | PVC |
| Material | Plastic |
| Formă | Rotundă |
| Greutate | 0.1 kg |
| Lățime | 38 cm |
| Lungime | 38 cm |
| Model | Ornamental/monocrom |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A nu se folosi produse de curățat chimice/nu se înmoaie/nu se albește chimic/neadecvat pentru uscător /nu se calcă |
| Compoziție țesătură | 100% PVC |
| Producător | Tiseco Home Studio |

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Cu suport hârtie igienică


25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

18×49 cm, de perete, din plastic

Cu ventuză, de perete

Din sticlă

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac


Clasic

154×230 cm, de interior, din material sintetic

Boluri și cutii