
Covor bej lavabil 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu
626 RON

Covor crem lavabil 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu
-7 %407,64 RON
439,99 RON

Covor crem lavabil 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu
-6 %656 RON
695 RON
Cel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 373,99 RON
Istoricul prețurilor
- 16.05.2026 - 407,64 RON
- 17.04.2026 - 373,99 RON
- 05.04.2026 - 439,99 RON
- 27.03.2026 - 329,99 RON
- 25.03.2026 - 313,49 RON
- 10.03.2026 - 352,78 RON
- 05.03.2026 - 355,29 RON
- 05.03.2026 - 355,3 RON
- 20.02.2026 - 355,29 RON
- 16.02.2026 - 417,99 RON
- 14.02.2026 - 355,29 RON
- 27.01.2026 - 417,99 RON
- 23.01.2026 - 355,29 RON
- 20.01.2026 - 417,99 RON
- 16.01.2026 - 363,65 RON
- 06.01.2026 - 417,99 RON
- 30.12.2025 - 355,29 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Descrierea produsului
Covor crem lavabil 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Produs în | CN |
| Compoziție și tip de material | Microfibră |
| Înălțime fir | 12 mm |
| Grosime | 1.2 cm |
| Lungime fir covor | Cu fir scurt |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 4.232 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Certificări și standarde îndeplinite | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (combinat) |
| Seria | Pompei |
| Model | Geometric/în relief |
| Design | Scandinav |
| Calitate | Basic |
| Densitate | 1150 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Potrivit pentru aspirator robot/lavabil/adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | Spălare la 30°c/a se aspira frecvent/a nu se folosi produse de curățat chimice/nu se albește chimic/spălare la mașina de spălat |
| Material partea din spate | Bumbac |
| Compoziție țesătură | 100% microfibră |
| Culoare | Crem |
| Producător | Ayyildiz Carpets |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Foarte plăcut, frumos ❤️
Covorul arată chiar mai bine decât în imagine, este plăcut la atingere și în cameră creează o prezență foarte organică, asemenea unor tușe zen în nisip.
Recomandăm

Covor pentru exterior și interior crem 240x340 cm Nova 1201 – Ayyildiz Carpets
240×340 cm, cu fir lung/ shaggy, cu fir mediu

Covor lana Dafne alabstrowy Selectează mărime: 160 X 240
Dreptunghiular, din lână, în stil modern
În stoc
Covor Universal Moar Hakuna, 160 x 230 cm
160×230 cm, de interior, din material sintetic

Covor negru-alb reversibil/țesut manual din lână 160x230 cm Donna – Hanse Home
160×230 cm, din lână, de interior
Livrare gratuită
Covor în culoare naturală deschisă țesut manual din lână 160x230 cm Calmio – Hanse Home
160×230 cm, unicolor, în stil scandinav
Livrare gratuită
Covor Universal Moar Hakuna, 120 x 170 cm
120×170 cm, de interior, din material sintetic

Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Covor crem țesut manual din lână 200x290 cm Leo Scallop – Flair Rugs
200×290 cm, din lână, de interior

Covor albastru/bej 160x235 cm Terrain – Hanse Home
160×235 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Covor Universal Parma Garro, 120 x 170 cm
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Covor crem 200x290 cm Art – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Covor de exterior 200x290 cm Luna – Universal
200×290 cm, de exterior, cu fir lung/ shaggy

Covor crem lavabil 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, unicolor, de interior

Covor gri 160x230 cm Creation – Universal
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Covor lana Salamanka menta Selectează mărime: 300 X 400
Din lână, în stil modern, de interior
În stoc
Covor bej lavabil 200x290 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, de interior, din material sintetic
Livrare gratuită
Covor crem lavabil 160x230 cm Pompei 1612 – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Uscător de rufe de perete Pull Out 22m – Brabantia
7×8×47 cm, suspendat

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Perdea de duș 180x200 cm Vagabonde – douceur d'intérieur
180×200 cm

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Suport pentru hârtie igienică auriu din oțel inoxidabil Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică, din plastic, din metal

Prosoape de vase 5 buc. din bumbac 50x70 cm – Tiseco Home Studio
50×70 cm, din bumbac, set

Set de 6 cești din porțelan alb de 125 ml Whiteline - Orion
- set, din porţelan

Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

Set boluri cu suport pentru câini din ceramică ø 13 cm Dog Fantasy – Plaček Pet Products
Boluri și cutii

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Covoraș intrare Hanse Home Cozy Welcome 45x75 cm, negru
45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Puf crem cu tapițerie din blană artificială Alford – House Nordic
Rotunde, în stil scandinav
Disponibil în 2 e-shop-uri

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Recipient pentru pâine cu capac din bambus Wenko Kubo, negru
Fabricată din plastic






