Recomandăm
Covor Universal Aqua Liso, 160 x 230 cm, violet
Dimensiuni 160×230 cm
Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziile- Culoare frumoasă (53%)
- Moale și pufos (45%)
- Culoarea nu corespunde (11%)
- Nu este suficient de gros (3%)
Istoricul prețurilor
- 01.06.2026 - 263,55 RON
- 14.11.2025 - 263,55 RON
- 01.11.2025 - 265,29 RON
- 27.10.2025 - 314,56 RON
- 22.10.2025 - 303,19 RON
- 08.10.2025 - 303 RON
- 01.10.2025 - 284 RON
- 26.09.2025 - 292 RON
- 25.09.2025 - 292,39 RON
- 10.03.2025 - 354 RON
- 05.03.2025 - 304 RON
- 26.02.2025 - 354 RON
- 22.02.2025 - 304 RON
- 15.02.2025 - 354 RON
- 13.02.2025 - 304 RON
- 11.02.2025 - 354 RON
- 04.02.2025 - 304 RON
- 03.02.2025 - 354 RON
- 03.02.2025 - 337 RON
- 16.01.2025 - 279,71 RON
- 10.01.2025 - 296,56 RON
- 01.01.2025 - 337 RON
- 27.12.2024 - 286 RON
- 24.12.2024 - 337 RON
- 06.12.2024 - 286 RON
- 05.12.2024 - 337 RON
- 04.12.2024 - 253 RON
- 03.12.2024 - 337 RON
- 28.11.2024 - 286,4 RON
- 06.11.2024 - 286,8 RON
- 01.11.2024 - 270 RON
- 01.11.2024 - 337 RON
- 01.10.2024 - 270 RON
- 17.09.2024 - 236 RON
- 13.09.2024 - 286 RON
- 11.09.2024 - 337 RON
- 14.08.2024 - 270 RON
- 01.08.2024 - 337 RON
- 28.07.2024 - 286 RON
- 16.07.2024 - 337 RON
- 12.07.2024 - 286 RON
- 26.06.2024 - 337 RON
- 20.06.2024 - 270 RON
- 30.04.2024 - 337 RON
- 26.04.2024 - 286 RON
- 19.04.2024 - 337 RON
- 18.04.2024 - 429 RON
- 17.04.2024 - 365 RON
- 16.04.2024 - 429 RON
- 11.04.2024 - 365 RON
- 01.04.2024 - 429 RON
- 29.03.2024 - 386 RON
- 27.03.2024 - 429 RON
- 20.03.2024 - 343 RON
- 19.03.2024 - 429 RON
- 14.03.2024 - 365 RON
- 10.03.2024 - 429 RON
- 08.03.2024 - 365 RON
- 06.03.2024 - 429 RON
- 02.03.2024 - 399 RON
- 01.03.2024 - 359 RON
- 27.02.2024 - 399 RON
- 22.02.2024 - 339 RON
Descrierea produsului
E momentul perfect să aduci o schimbare în locuința ta! Fibrele de polipropilenă din acest covor sunt special tratate cu tehnologia heat-set frisé - un tratament special care îi asigură durabilitate sporită.
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Amplasare | De interior |
|---|---|
| Material | Sintetic |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Produs în | ES |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 25 mm |
| Lungime fir covor | Shaggy cu fir lung |
| Formă | Dreptunghiulară |
| Greutate | 11 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Tip de fabricație | Țesut la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Aqua Liso |
| Model | Monocrom |
| Design | Scandinav/modern |
| Calitate | Back To School/Basic |
| Densitate | 86400 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/a se curăța cu o cârpă umedă |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Universal |
Recenzii
Clienții menționează cel mai des
- Culoare frumoasă (53%)
- Moale și pufos (45%)
- Calitate bună (34%)
- Culoarea nu corespunde (11%)
- Nu este suficient de gros (3%)
- Dificultate anulare comandă (3%)
Recenzii ale utilizatorilor
Frumos
Superb peste așteptări grozav
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Foarte frumoasă culoarea! Sunt mulțumit de alegerea făcută. Prețul este unu foarte bun!
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Frumos, moale, culoare roz-violet, fuchsia închisă
Îl recomand cu plăcere.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Serviciu de masă 6 buc. din porțelan Purita – Bonami Essentials
Din porțelan, lăţime, înălţime

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, în stil modern

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete, diametru

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Covor tip traversă verde deschis lavabil 52x200 cm Ricci Monet – Universal
Naproane de masă, din poliester, la bucată

Raft pentru baie Wenko Alba, negru
11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Mop rotativ cu găleată Turbo 3v1 – Vileda
Diametru

Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Scurgător de vase gri din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko
Diametru

Sistem modular de rafturi negru din metal 27x203,5 cm Solis – Umbra
204×27×35 cm, în stil modern, dreaptă
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
Tip traversă, cu fir scurt, unicolor

Covor crem 160x230 cm Leon – Villeroy&Boch
160×230 cm, unicolor, dreptunghiular
Livrare gratuită
Scurgător de vase gri ajustabil din oțel inoxidabil 35x39 cm Duo – Joseph Joseph
Diametru

Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

Scurgător de vase gri închis ajustabil din oțel inoxidabil 36x32 cm Extend Steel – Joseph Joseph
Diametru





















