

Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Produs direct de la producător SmartLED pe care îl avem în stoc la prețul de 492.90 lei și cu o garanție de 3 ani.
| Material | Metal |
|---|---|
| Culoarea luminii | Neutră |
| Culoare | Negru |
| Soclu | GU10/Modul LED integrat |
| Puterea de intrare a sursei | 38 W |
| Temperatură de culoare | 4000 K |
| Becuri incluse | NU/DA (LED) |
| Număr de becuri | 1/1 |
| Clasa de protecție împotriva șocurilor electrice | 2 |
| Grad de protecție ip | IP20 |
| Flux luminos total | 3240 lm |
| Tip | Plafonieră/Spot |
| Funcție | Tehnologie LED |
| Echivalent cu un bec convențional | 225 W |
| Tensiune | 230 V |
| Puterea maximă de intrare a sursei | 38/30 |
| Formă | Pătrat |
| Stil | Altele |
| Loc | Dormitor/Cameră de zi |
| Consumul total de energie al corpului de iluminat | 418 W |
| Series | BLACK AND WHITE SmartLED |
| Producător | SmartLED |

Disponibil în 3 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită


Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din metal, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, diametru, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, lăţime
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă, cu lumină neutră, cu lumină rece
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 4 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, smart
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, din lemn
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită
Din metal, din plastic, diametru
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stocLivrare gratuită

Smart
În stocLivrare gratuită
Cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Diametru, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită


Din metal, din plastic, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din metal, lăţime, înălţime
În stoc
Din plastic, smart, cu lumină caldă
În stocLivrare gratuită
Din sticlă, din plastic, de 12V
În stocLivrare gratuită
Smart, cu lumină caldă, cu lumină neutră
În stocLivrare gratuită
Dreptunghiulară, cu iluminare, cu ramă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
Disponibil în 2 e-shop-uri
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stoc


Electrică, freestanding, portabilă
În stocLivrare gratuită
Din lemn, diametru, smart
În stocLivrare gratuită
Electrică, suspendată
În stocLivrare gratuită
De perete, rotunde, din lemn
În stocLivrare gratuită
De perete, din lemn, în stil modern
În stocLivrare gratuită
3D, lemn, pentru adulți
În stocLivrare gratuită
ECOlogic, soclu E14, cu lumină caldă
În stoc
Tip LED, - lumină caldă
În stocLivrare gratuită
De tavan, cu protecție IP44
În stoc
De tavan, cu protecție IP44
În stocLivrare gratuită