

Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileIluminează-ți interiorul cu un o ghirlandă luminoasă, plină de farmec, care bucură privirea și face ca întreaga cameră să se simtă ca de sărbătoare. De reținut: Sunt necesare trei baterii AA de 1,5 V pentru funcționarea ghirlandei, iar acestea nu sunt incluse.
| Tip produs | Instalație |
|---|---|
| Sursă de alimentare | Baterii |
| Material | Plastic |
| Putere energetică | 0.5 W |
| Număr becuri | 10 buc. |
| Tip dulie | LED |
| Greutate | 0.2 kg |
| Distanța dintre becuri | 20 cm |
| Lungime | 210 cm |
| Caracteristici corp de iluminat | Temporizator |
| Lungimea cablului de alimentare | 30 cm |
| Întrerupător | Pe cablu |
| Sursă de alimentare | Pe baterii |
| Amplasare | Interior |
| Seria | Bell |
| Design | Glamour/romantic |
| Grad de protecție | IP20 |
| Baterie inclusă | Nu |
| Număr baterii | 3 buc. |
| Tipul bateriei | AA |
| Calitate | Premium |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă uscată |
| Material structură | Plastic |
| Culoare | Transparent |
| Producător | Markslöjd |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
Produsul este de o calitate foarte bună, frumos și elegant. Ambalajul este pur și simplu perfect, niciodată nu am primit un produs ambalat atât de bine. Livrare rapidă. Sunt foarte mulțumită de cumpărăturile de la Bonami.
Clopoței frumoși, deocamdată nefolosiți, cu siguranță vor înveseli bradul de Crăciun.
Iluminare plăcută.
Deosebit și frumos
Foarte bun. Pot doar să îl recomand.

400×240 cm, voal, cu margini drepte

Suporturi bucătărie, din plastic, din metal


Cu suport hârtie igienică

18×49 cm, de perete, din plastic

25×17×17 cm, cu capac

⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cu ventuză, de perete

56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Din sticlă

25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Pe cărbuni, de masă, cu suprafața grilată

