Recomandăm
509,99 RON
Istoricul prețurilor
- 26.05.2026 - 509,99 RON
- 20.02.2026 - 509,99 RON
- 16.02.2026 - 599,99 RON
- 14.02.2026 - 509,99 RON
- 12.02.2026 - 599,99 RON
- 01.11.2025 - 473,68 RON
- 27.10.2025 - 491,67 RON
- 15.07.2025 - 564 RON
- 11.07.2025 - 485 RON
- 26.06.2025 - 564 RON
- 20.06.2025 - 468 RON
- 17.06.2025 - 564 RON
- 10.06.2025 - 479 RON
- 06.06.2025 - 485 RON
- 01.06.2025 - 564 RON
- 23.05.2025 - 484 RON
- 25.04.2025 - 454 RON
- 24.04.2025 - 534 RON
- 18.04.2025 - 454 RON
- 15.04.2025 - 534 RON
- 10.04.2025 - 459 RON
- 25.03.2025 - 534 RON
- 20.03.2025 - 459 RON
- 10.03.2025 - 534 RON
- 05.03.2025 - 459 RON
- 26.02.2025 - 534 RON
- 22.02.2025 - 459 RON
- 15.02.2025 - 534 RON
- 13.02.2025 - 459 RON
- 11.02.2025 - 534 RON
- 04.02.2025 - 459 RON
- 03.02.2025 - 534 RON
- 16.01.2025 - 416,52 RON
- 10.01.2025 - 457,89 RON
- 10.01.2025 - 469,92 RON
- 01.01.2025 - 534 RON
- 27.12.2024 - 454 RON
- 24.12.2024 - 534 RON
- 20.12.2024 - 454 RON
- 10.12.2024 - 534 RON
- 09.12.2024 - 454 RON
- 05.12.2024 - 406 RON
- 04.12.2024 - 400 RON
- 02.12.2024 - 406 RON
- 14.11.2024 - 427,2 RON
- 06.11.2024 - 429,7 RON
- 01.11.2024 - 419 RON
- 16.10.2024 - 427 RON
- 08.10.2024 - 534 RON
- 04.10.2024 - 454 RON
- 01.10.2024 - 534 RON
- 13.09.2024 - 454 RON
- 04.09.2024 - 534 RON
- 18.08.2024 - 454 RON
- 20.06.2024 - 427 RON
- 01.05.2024 - 534 RON
- 24.04.2024 - 427 RON
- 21.04.2024 - 534 RON
- 14.03.2024 - 454 RON
- 10.03.2024 - 534 RON
- 08.03.2024 - 454 RON
- 06.03.2024 - 534 RON
- 02.03.2024 - 479 RON
- 01.03.2024 - 431 RON
- 27.02.2024 - 479 RON
- 22.02.2024 - 407 RON
Descrierea produsului
Un aspect modern și inovator, fibre moi și, nu în ultimul rând, o întreținere redusă. Este exact ceea ce veți obține cu acest covor de la Flair Rugs, care este realizat din fibre de polipropilenă, populare pentru moliciunea și durabilitatea lor.
Dimensiuni
| Lăţime: | 120 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 170 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Abstract |
| Stil | Modern |
| Material | Sintetic |
| Tip țesătură | Țesut la mașină |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 11 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir mediu |
| Greutate | 3.67 kg |
| Lățime | 120 cm |
| Lungime | 170 cm |
| Tip de fabricație | Țesut manual |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (velur) |
| Seria | Spectrum |
| Model | Abstract |
| Design | Modern |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Densitate | 1700 g/m² |
| Densitatea materialului | Joasă |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea/țesut manual |
| Îngrijire | A se aspira frecvent/curățarea petelor se face doar manual/a se curăța cu o cârpă uscată |
| Material partea din spate | Latex/iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Flair Rugs |
Recenzii
5.03 evaluări
5
3 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Recenzii ale utilizatorilor
Utilizator mulțumit
Covor frumos, de calitate
Utilizator mulțumit
plăcut la atingere, vesel
Utilizator mulțumit
Foarte frumos.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

230,82 RON
Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

125,02 RON
Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

62,84 RON
Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

138,34 RON
Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

46,91 RON
Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

91,09 RON
Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

68,69 RON
Suport magnetic pentru role de bucătărie Wenko Black Outdoor Kitchen Clayton, negru
Din metal

105,86 RON
Coș de gunoi Wenko Atri, 6 l, negru
25 cm, ⌀ 21 cm

82,77 RON
Scurgător de vase bej din diatomit 40x30 cm Damon – Wenko

216,54 RON
Covor albastru/bej 120x170 cm Terrain – Hanse Home
120×170 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy

269,55 RON
Galerie de perdea 167 - 365 cm extensibilă/dublă din oțel Twilight – Umbra
Din metal

53,74 RON
Pernă cu umplutură de pene 40x40 cm Sofa – Universe of Sleeping
40×40 cm, cu pene, pătrată

776 RON
Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
255,36 RON
Galerie de perdea 107 - 305 cm extensibilă din oțel Bellwood – Umbra
Din metal

241,87 RON
Tigaie pentru clătite din oțel inoxidabil ø 26 cm – Blomsterbergs
⌀ 26 cm, pentru clătite, din inox

230,3 RON
Suport pentru prosoape negru din oțel inoxidabil Rivaltana – Wenko

40,43 RON
Cârlig de perete Wenko Blandas, auriu mat
De perete

110,66 RON

























