






Clienții menționează cel mai des
Vezi recenziileCel mai bun preț din ultimele 30 de zile: 114,99 RON
Primește notificare când acest produs scade sub prețul dorit
Accesoriul practic din oțel inoxidabil de la Maximex protejează peretele din spatele aragazului de murdărie în timpul gătitului. Este durabil, ușor de întreținut, iar culoarea argintie îi conferă un aspect elegant. Poate fi fixat pe perete cu ajutorul benzii adezive cu două fețe care face parte integrantă din pachet. Grosimea este de doar 0,6 cm.
| Material specific | Oțel inoxidabil |
|---|---|
| Material | Metal |
| Greutate | 1.218 kg |
| Înălțime | 0.08 cm |
| Lățime | 56 cm |
| Lungime | 47 cm |
| Model | Monocrom |
| Calitate | Basic |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă |
| Culoare | Argintiu |
| Producător | Maximex |
Clienții menționează cel mai des
Recenzii ale utilizatorilor
foarte utilă placa de protecție pentru peretele de lângă plita pe gaz
Solid, plăcut la vedere, își îndeplinește scopul.
Excelent, corespunde scopului.
+ Execuție foarte frumoasă, + S-a „potrivit” perfect în locul desemnat, + Satisfacție deplină.
Protecție rezistență, se montează ușor.
Achiziționat de la Bonami.ro
Descărcat de la Bonami.ro

Diametru, cu suport hârtie igienică, din plastic

Din porțelan, lăţime, înălţime

18×49 cm, de perete, în stil modern

26×17×17 cm, cu capac, diametru

Cu ventuză, de perete, diametru

45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

25×17×23 cm, cu pedală, cu capac

Naproane de masă, din poliester, la bucată

11×27×13 cm, în stil modern, dreaptă

Diametru

Diametru

Diametru

Diametru

26 cm, ⌀ 21 cm, cu capac

Pentru alimente, set de, din plastic

45×75 cm, textil, formă dreptunghiulară

Diametru

50×70 cm, din bumbac, set