Recomandăm
Istoricul prețurilor
- 25.05.2026 - 458,5 RON
- 19.03.2026 - 458,5 RON
- 20.02.2026 - 556,75 RON
- 16.02.2026 - 655 RON
- 14.02.2026 - 556,75 RON
- 12.02.2026 - 655 RON
- 23.01.2026 - 491,25 RON
- 16.01.2026 - 524 RON
- 10.01.2026 - 569,85 RON
- 06.01.2026 - 655 RON
- 05.12.2025 - 556,75 RON
- 01.11.2025 - 458,5 RON
- 30.10.2025 - 569,85 RON
- 23.10.2025 - 524 RON
- 26.06.2025 - 639 RON
- 20.06.2025 - 530 RON
- 17.06.2025 - 639 RON
- 10.06.2025 - 543 RON
- 06.06.2025 - 550 RON
- 01.06.2025 - 639 RON
- 27.05.2025 - 511,2 RON
- 27.05.2025 - 543,15 RON
- 23.05.2025 - 543 RON
- 09.05.2025 - 549,5 RON
- 30.04.2025 - 639 RON
- 25.04.2025 - 543 RON
- 22.04.2025 - 639 RON
- 18.04.2025 - 543 RON
- 15.04.2025 - 639 RON
- 10.04.2025 - 550 RON
- 26.03.2025 - 511 RON
- 25.03.2025 - 639 RON
- 20.03.2025 - 550 RON
- 10.03.2025 - 639 RON
- 05.03.2025 - 550 RON
- 02.03.2025 - 639 RON
- 22.02.2025 - 550 RON
- 15.02.2025 - 639 RON
- 13.02.2025 - 550 RON
- 11.02.2025 - 639 RON
- 17.01.2025 - 501,32 RON
- 10.12.2024 - 604 RON
- 06.12.2024 - 513 RON
- 05.12.2024 - 604 RON
- 04.12.2024 - 453 RON
- 03.12.2024 - 604 RON
- 02.12.2024 - 484 RON
- 14.11.2024 - 513,4 RON
- 06.11.2024 - 514,2 RON
- 01.11.2024 - 484 RON
- 01.10.2024 - 483 RON
- 17.09.2024 - 514 RON
- 13.09.2024 - 513 RON
- 04.09.2024 - 604 RON
- 16.08.2024 - 514 RON
- 30.04.2024 - 604 RON
- 28.04.2024 - 513 RON
- 18.04.2024 - 604 RON
- 17.04.2024 - 513 RON
- 16.04.2024 - 604 RON
- 15.04.2024 - 513 RON
- 01.04.2024 - 604 RON
- 29.03.2024 - 544 RON
- 27.03.2024 - 604 RON
- 20.03.2024 - 483 RON
- 19.03.2024 - 604 RON
- 14.03.2024 - 513 RON
- 10.03.2024 - 604 RON
- 08.03.2024 - 513 RON
- 06.03.2024 - 604 RON
Descrierea produsului
Creează un sentiment cozy, înfrumusețează camera și ajută la ridicarea temperaturii din aceasta - sunt doar câteva din caracteristicile covoarelor Universal. Însă acestea au ceva și mai special - sunt realizate prin tehnologia heat-frisé. Ce este tehnologia heat-frisé ? Aceasta este o metodă prin care fibra este tratată termic, oferind covorului o rezistență mai mare la deteriorare. Calitatea fabricării prin această metodă poate fi observată și în aspectul general al covorului - acesta devine mult mai atrăgător datorită culorilor mult mai intense.
Dimensiuni
| Lăţime: | 160 cm |
|---|---|
| Adâncime: | 230 cm |
Specificații
| Formă | Dreptunghiulară |
|---|---|
| Amplasare | De interior |
| Lungime fir | Fir lung/ shaggy, Fir mediu |
| Motiv | Unicolor |
| Produs în | TR |
| Compoziție și tip de material | Polipropilenă |
| Înălțime fir | 17 mm |
| Lungime fir covor | Cu fir mediu |
| Greutate | 10.25 kg |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 230 cm |
| Tip de finisaj | Heat set |
| Tip de fabricație | Brodat la mașină |
| Tipul de bordură | Cu margini cusute |
| Tipul de fire | Tăietură (Frisé) |
| Seria | Montana |
| Model | Monocrom |
| Design | Modern/scandinav |
| Calitate | Back To School/Extra |
| Densitate | 180000 puncte/m² |
| Densitatea materialului | Medie |
| Caracteristici | Adecvat pentru încălzire prin podea |
| Îngrijire | A se curăța cu o cârpă umedă/a se aspira frecvent |
| Material partea din spate | Iută |
| Compoziție țesătură | 100% polipropilenă |
| Producător | Universal |
Recenzii
Recenzii ale utilizatorilor
Culoare frumoasă, ușor de întreținut.
Covor frumos. Foarte moale, de calitate.
Are culoare frumoasă și este moale la atingere.
Cele mai bune produse de la Bonami.ro

Perdea albă din voal 400x240 cm Lissea – douceur d'intérieur
400×240 cm, voal, cu margini drepte

Raft suplimentar alb din oțel 25x25 cm Silos – Metaltex
Suporturi bucătărie, din plastic, din metal

Termos pentru mâncare Termo – Orion

Suport pentru hârtie igienică negru mat din oțel Rivalta – Wenko
Cu suport hârtie igienică

Cuier de perete negru din plastic Sticks – Umbra
18×49 cm, de perete, din plastic

Coș de gunoi pentru baie Wenko Auron, auriu
25×17×17 cm, cu capac

Tigaie din fontă ø 30 cm Litina – Orion
⌀ 30 cm, din fontă, pentru plite electrice

Cârlige argintiu-lucios 2 buc. autoadezive din plastic Vacuum-Loc – Wenko
Cu ventuză, de perete

Cutie de depozitare pentru grădină gri deschis din plastic Woodys – Toomax
56×117×46 cm, de plastic
Disponibil în 2 e-shop-uri

Dozator de băuturi 4,8 l Savita – Premier Housewares
Din sticlă

Coș de gunoi auriu cu pedală din oțel inoxidabil 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, cu pedală, cu capac

Covoraș de intrare din fibre de cocos 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, din fibră de cocos, formă dreptunghiulară

Etajeră de baie albă din metal 47,5x81 cm Tower – YAMAZAKI
81×47×13 cm, mat, drept
Livrare gratuită
Traversă Universal Sprinty Amalfi, 52 x 200 cm
52×200 cm, tip traversă, cu fir scurt

Covor crem 160x230 cm Art – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, de interior, cu fir lung/ shaggy
Livrare gratuită
Scurgător de vase negru din metal 43x23,5 cm Radka – Orion

Suport pentru hârtie igienică din oțel inoxidabil – Wenko

Perdea de duș tip roletă Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm





























